Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Міттал Лакшмі – власник “Криворіжсталі”

Міттал Лакшмі – власник “Криворіжсталі”

Назва:
Міттал Лакшмі – власник “Криворіжсталі”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,87 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Міттал Лакшмі – власник “Криворіжсталі”


Зміст
 
 
 
 
 


Міттал Лакшмі — , один із найбільших магнатів світу (власник найбільшої в світі сталеливарної компанії Mittal Steel Co.).
Біографія
Народився року в селі Садулпур ( , північно-західна Індія) в заможній родині. Його батько Мохан Міттал у заснував в Індії сталеварну фірму Ispat.
Ім'я - жіноче (в - богиня вроди, щастя, кохання, дружина бога ; також це ім'я однієї з ).
Здобувши в університеті диплом фахівця в комерційній і бухгалтерській справах (), Міттал-молодший продовжив батьківську справу — відкрив перший сталеливарний завод у та наступний - у . Оскільки виробництво сталі в Індії наштовхувалося на невигідні законодавчі обмеження та оподаткування, то року Лакшмі Міттал за сприяння батька переніс свою бізнесову діяльність до , де організував компанію Ispat Indo.
року Лакшмі Міттал взяв у () державну металургійну компанію Iscott (), яка давала щоденні збитки в 100 тис. доларів. Міттал провів на ньому значну структурну реорганізацію і технічне переобладнання - і вже через рік підприємство почало давати прибутки.
Згодом заснував компанію LNM Holdings NV, яка через дочірні компанії з іменем Ispat отримувала у свою власність металургійні комбінати в (), («Сідбек-Доско», ), (Hamburger Stahlwerke, ), ( металургійний комбiнат,), (Irish Steel), .
Стратегія Міттала - скуповувати збанкрутілі державні підприємства в країнах із дешевою робочою силою та сировиною. Наприклад, року він придбав за 220 мільйонів доларів металургійний комбінат «Сікарста» (), який перебував на межі банкрутства. Після придбання комбінату Міттал на півроку переїхав жити до Мексики і особисто розробляв плани реконструкції підприємства з метою зробити його прибутковим.
Більшість підприємств, які придбаває Міттал, нарощують виробництво пересічно на 25% упродовж кожного з перших 5 років перебування у його власності.
Його компанія має свій власний океанський флот, який може доставити продукцію у будь-який куточок світу.
року Міттал переніс штаб-квартиру своєї компанії з Індонезії до бізнесової столиці світу - .
року британська газета Sunday Times оцінила його статки в 2,2 млрд. фунтів стерлінгів (4-е місце у списку найбагатших британців). Проте вже у березні року Міттал «сповз» у тому ж списку на 17-е місце. На загальмування його бізнесу вплинули як світові тенденції, так і нерентабельність окремих підприємств його групи. У серпні 2001 р. Міттал закрив металургійний комбінат Irish Steel (Ірландія) фірми Ispat, позаяк місячні збитки там сягнули 750 тис. (свого часу він придбав Irish Steel за символічний 1 фунт, виплатив багатомільйонні борги підприємства і вклав у його модернізацію сотні тисяч фунтів).
У листопаді року завдяки сприянню прем'єр-міністра Міттал умовив уряд сприяти йому на з продажу найбільшого державного металургійного комбінату Sidex.
На початку року в Британії вибухнув скандал, відомий під назвою «Мітталгейт». Британські мас-медіа з'ясували, що Лакшмі Міттал переказав на виборчу кампанію 125 тис. фунтів стерлінгів. Симпатії Міттала до лейбористів є тривалими - 2005 року останнє його надходження на їхній рахунок становить 2 млн. фунтів стерлінгів. Відомо також, що Міттал і Блер багаторазово мали приватні зустрічі.
року внаслідок злиття компаній Ispat International NV і LNM Holdings NV утворилася компанія Mittal Steel Co. зі штаб-квартирою в . Це найбільша в світі сталеливарна компанія - вона веде операції в 14 країнах світу. Виробила року 42,1 млн. тонн сталі. У компанії працює 179 тис. працівників.
Одне з останніх надбань Mittal Steel Co. - найбільший у Казахстані металургійний комбінат у .
У жовтні р. дочірня компанія Mittal Steel Germany GmbH () перемогла на конкурсі з придбання 93,02% акцій ВАТ "" ().
Лакшмі Міттал є дуже дисциплінованою людиною. Щодня виділяє одну годину заняттям , намагається стільки ж часу приділити плаванню у своєму критому басейні.
Міттал є активним філантропом і членом багатьох благодійних фундацій. року він заснував LNM Group Foundation, завданням якої є надавати допомогу незаможним, зокрема, в .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Міттал Лакшмі – власник “Криворіжсталі”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок