Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Багаторівневий маркетинг

Багаторівневий маркетинг

Назва:
Багаторівневий маркетинг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,17 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему:
Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях


Відповіді в питаннях
Як отримувати відповідь «Так» в Мережевому Маркетингу
ПЕРЕДМОВА
Лук і Мія
Лук працював будівельником і мріяв організувати свій прибутковий бізнес. Його дружина Мія працювала бухгалтером і всі любили її. Одного разу сусід Мартін запросив їх відвідати одні збори, на яких повинна була піти мова про перспективи якогось бізнесу. Мартін не пояснив докладні деталі цих зборів. Але оскільки збори проходили всього в декількох кроках від їх будинку, і вони добре відносилися до Мартїна, у результаті вони вирішили піти і послухати, про що там говоритимуть. Крім того, вони подумали, що, ймовірно, зможуть ближче познайомитися з людьми, що живуть поблизу.
По ходу зборів, Лук і Мія не могли повірити в те, що вони бачили і чули. Вони побачили готовий робочий план діяльності Мережевого Маркетингу, який давав їм можливість досягти фінансової незалежності і такого високого рівня процвітання їх бізнесу, який був далеко за межами їх уяви. Після цих зборів, впродовж подальших декількох днів, вони весь час говорили про почуте. 1 в результаті, вони вирішили почати діяти, оскільки вважали, що «кожен, хто ознайомився з цим робочим планом, поза сумнівом, захоче приєднатися!»
Проте це не було так просто, як їм здалося. Виявилось, далеко не кожен володів таким же ентузіазмом, як вони. Навіть деякі близькі друзі не приходили на призначені зустрічі, а решта не хотіли навіть слухати про це. Не дивлячись на це, з часом, вони поступово змогли побудувати міцний бізнес, хоча він не розвивався так швидко, як їм це хотіло.
Тільки уяви собі, - якось сказав Лук своїй дружині Мії, що люди самі називають нам причину, по якій вони приєдналися б до бізнесу Мережевого Маркетингу, а не ми їх переконуємо... Якби тільки це було можливо..,.»
Така можливість існує, і ця книга покаже вам, як правильно потрібно використовувати дану можливість.
Найбільший страх при думці про вступ до діяльності Мережевого Маркетингу у людей викликає те, що для досягнення добрих результатів в бізнесі їм потрібно буде перетворитися на високопрофесійних продавців. Ця книга познайомить вас з простою системою, яка дозволить Вам досить легко залучати до діяльності нових людей. Тут немає ніякої хитрості або обману, це лише які методи і принципи, не які необхідні вам для діяльності.
ЧОМУ Я НАПИСАВ ЦЕЙ ТЕКСТ
Коли в 1980 році я вперше познайомився з Мережевим Маркетингом Сет 1, мене вразило, що існує така система з величезними можливостями, яка і проста, і легальна, і етична, і не утомлива і в той же час приносить великі доходи. І це не була лише ще одна схема «як швидко розбагатіти»- це була система «як стати багатим». Впродовж подальших 10 років я займався дослідженням і розробкою методів по комунікації і торгівлі, які додавали нулі до доходів корпорації і перетворювали людей на мільйонерів. Я подумав: «Якби я міг представити ці високоефективні методи Мережевому Маркетингу, результат їх діяльності був би приголомшуючий!”
Ця книга є результатом багатьох років наполегливої роботи над адаптацією, модифікацією, тестуванням і застосуванням цих методів в діяльності Мереженого Маркетингу.
Ви знайдете ці методи досить простими, такими, що легко піддаються запам'ятовуванню, але які просунуть вас вперед по дорозі до великого успіху, як і тисячі інших людей, таких же, як і ви, що лише зараз відкривають ці методи для себе.
А чудовим тут є те, що вам не треба перенавчатися. Досить присвятити 2 години вивченню цих методів, плюс трохи практики, і ви побачите, як ваш бізнес почне підніматися на вищий рівень.
ОБІЦЯНКА
Нижче я даю обіцянку, пов'язану з системою, з якою ви ознайомитеся в цій книзі. Якщо ви обіцяєте вивчити методи напам'ять і використовувати ці методи впродовж 14 днів без перерви, то я, у свою чергу, обіцяю, що результати, які ви отримаєте, перевершать всі ваші очікування.
Це досить відповідальна обіцянка, чи не так? Проте, це також двостороння домовленість. Я хочу, щоб ви мені пообіцяли вивчити методи так, що, коли вас розбудять вас серед ночі, то ви змогли б крізь сон повторити їх слово в слово.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Багаторівневий маркетинг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок