Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Бух.облік

Бух.облік

Назва:
Бух.облік
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,09 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.8


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Бух.облік


План рахунків бухгалтерського обліку операцій з виконання кошторисів видатків.
Суть розрахунків, причини виникнення, завдання обліку розрахунків
Облік вибуття основних засобів
Особливості обліку розрахунків зі стипендіатами та аспірантами
Список використаної літератури.


1. План рахунків бухгалтерського обліку операцій з виконання кошторисів видатків.
Планом рахунків для обліку фактичних витрат за рахунок кошт загального фонду (бюджетних асигнувань) передбачений рахунок 80 «Витрати загального фонду», до якого відкриваються такі субрахунку:
801 «Витрати з державного бюджету на зміст установи й інші заходи»; 802 «Витрати їхнього місцевого бюджету на зміст установи й інші заходи »; 803 «Витрати сільських, селищних і міських (міст районного підпорядкування) бюджетів».
На субрахунку 801 «Витрати з державного бюджету на утримання установи й інших заходів» враховуються фактично зроблені витрати на зміст бюджетної організації і на інші заходи за рахунок кошт, отриманих з державного бюджету. По дебету даного субрахунку відображаються суми фактичних витрат, зроблених протягом року з кредитом наступних рахунків:
23 «Матеріали і продукти харчування» -на вартість витрачених матеріалів і продуктів харчування;
66 «Розрахунки по оплаті праці» — на суму нарахованої заробітної плати, стипендій;
65 «Розрахунки по страхуванню» - на суму нарахованих зборів у Пенсійний фонд, у Державної фонд сприяння зайнятості населення на випадок безробіття й ін.
Здійснення витрат за рахунок кошт спеціального фонду знаходиться під строгим контролем органів Державного казначейства України.
Оплата витрат розпорядників позабюджетних кошт здійснюється органами Державного казначейства України на підставі наданих платіжних доручень, до яких додаються відповідні рахунки, рахунки-фактури, накладні, товарно-транспортні накладні, договори на виконання робіт і т.п. Платіжні доручення приймаються до виконання в межах наявності кошт по визначеному коді економічної класифікації витрат відповідного реєстраційного рахунка. Виключення складають доручення на перерахування в бюджет і державні цільові фонди сум податків і зборів (обов'язкових платежів), пені, штрафів і інших санкцій, передбачених законодавством. Такі доручення приймаються незалежно від наявності залишку кошт на спеціальному реєстраційному рахунку. Облік таких доручень здійснюється органами Державного казначейства України відповідно до Порядку безперечного списання кошт із реєстраційних рахунків установ і організацій, оплата витрат яких здійснюється з єдиного казначейського рахунка, затвердженим наказом Головного керування Державного казначейства України від 22.03.99 р. № 25. Безперечне стягнення зі спеціальних реєстраційних рахунків здійснюється за рахунок надходжень на цей рахунок, без обліку кодів економічної класифікації витрат. Планом рахунків для обліку фактичних витрат, здійснюваних бюджетною установою за рахунок кошт спеціального фонду на зміст установи й інші заходи, передбачені спеціальним фондом кошторису доходів і витрат даної установи, передбачений рахунок 81 «Витрати спеціального фонду».
На субрахунку 811 «Витрати по спеціальних коштах» враховуються фактичні витрати спеціального фонду кошторису доходів і витрат бюджетної організації (у частині спеціальних коштів).
На субрахунку 812 «Витрати по інших власних надходженнях» враховуються фактичні витрати спеціального фонду кошторису доходів і витрат бюджетної установи (у частині інших власних надходжень установи).
На субрахунку 813 «Витрати по ладимо коштам» враховуються фактичні витрати спеціального фонду кошторису доходів і витрат у частині інших коштів.
До субрахунку 813 «Витрати по інших коштах» бюджетні установи можуть відкривати додаткові субрахунку другого порядку:
813/1 «Витрати по інших коштах у частині сум за дорученнями»;
813/2 «Витрати по інших коштах у частині субвенцій, отриманих з бюджету іншого рівня»;
813/3 «Витрати по інших коштах у частині інших доходів спеціального фонду».
2. Суть розрахунків, причини виникнення, завдання обліку розрахунків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Бух.облік

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок