Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> з управлінського обліку

з управлінського обліку

Назва:
з управлінського обліку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,41 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Вихідним елементом побудови фінансового бухгалтерського обліку є економіко-правова структура фінансів господарства за ознаками «Акт
ив» (майнові об'єкти – ресурси) та «Пасив» (правовласники активу) фізичні та юридичні особи (яка характеризує, звідки надій


Контрольна робота з управлінського обліку.
План.


1. Прямі та непрямі витрати.
Вихідним елементом побудови фінансового бухгалтерського обліку є економіко-правова структура фінансів господарства за ознаками «Актив» (майнові об'єкти – ресурси) та «Пасив» (правовласники активу) фізичні та юридичні особи (яка характеризує, звідки надійшли гроші) чи капітали (та куди вони вкладені) інвестовані – активи.
Фінансовий аспект побудови бухгалтерського обліку вимагає аналогічної структуризації побудови бухгалтерського обліку затрат, доходів та фінансових результатів. Як видно із вищенаведеного рисунка, діяльність може бути трьох видів:
операційна,
інвестиційна,
фінансова.
Операційна діяльність – це статутна (основна) діяльність підприємства, а також неосновні (інші) види діяльності, що не є інвестиційною або фінансовою.
Інвестиційна діяльність – це сукупність операцій з придбання та продажу довгострокових (необоротних) активів, а також короткострокових (поточних) фінансових інвестицій, які не є еквівалентами грошових коштів.
Фінансова діяльність – це сукупність операцій, які призводять до зміни величини та (або) складу власного та позикового капіталу.
Разом з тим на підприємстві можуть відбуватися екстраординарні події (надзвичайні ситуації). Це вимагає їх чіткого визначення для побудови обліку затрат, доходів та фінансових результатів.
Центральним місцем у системі діяльності є облік затрат, облік до-ходу та визначення фінансового результату (прибутку або збитку).
Значний вплив на побудову бухгалтерського фінансового обліку має бухгалтерська фінансова звітність. Перш за все такі її форми, як «Баланс» (форма № 1), «Звіт про фінансові результати» (форма № 2), «Звіт про рух грошових коштів» (форма № 3) та «Звіт про власний капітал» (форма № 4). Тому при побудові обліку затрат, доходів та фінансових результатів потрібно Затрати визнаються як елемент діяльності (операційної, фінансової або інвестиційної), якщо відбулися та юридичне оформлені такі події:
а) відбулося зменшення активу за такими умовами:—
майновий об'єкт (ресурс) за характером оборотного активу використано у процесі діяльності повністю,—
майновий об'єкт (ресурс) за характером необоротного активу зменшено на суму часткового використання (наприклад у формі амортизації),—
майновий об'єкт (ресурс) перестає відповідати економічній вигоді за характером діяльності підприємства;
б) відбулося збільшення пасиву (зобов'язань), які пов'язані з відповідною діяльністю.
Для правильного обліку виробничих витрат велике значення має їхня класифікація.
Витрати на виробництво класифікуються по наступним ознаках:
по місцеві виникнення витрат;
по видах продукції, робіт, послуг;
по способах перенесення вартості на продукцію;
по ступені впливу обсягу виробництва на рівень витрат;
по календарних періодах.
Витрати класифікуються на:
витрати виробництва, цеху, ділянки, служби;
витрати на вироби, типові види виробів, разові замовлення, валову, товарну, реалізовану продукцію;
витрати по економічних елементах, витрати по статтях калькуляції;
витрати прямі, непрямі, умовно-постійні, умовно-перемінні;
витрати поточні, одноразові;
витрати продуктивні і непродуктивні.
На прямі і непрямі витрати поділяються виходячи зі способу перенесення вартості на продукцію.
До прямих витрат відносяться витрати, зв'язані з виробництвом окремих видів продукції (на сировину, основні матеріали, покупні вироби і напівфабрикати й ін.), що можуть бути безпосередньо включені в їхню собівартість.
До непрямих витрат відносяться витрати, зв'язані з виробництвом декількох видів продукції, що включаються в собівартість за допомогою спеціальних методів. Непрямі витрати утворять комплексні статті калькуляції (тобто складаються з витрат, що включають кілька елементів), що відрізняються по їхній функціональній ролі у виробничому процесі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: з управлінського обліку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок