Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Скачати безкоштовно: Роль і завдання сільських, селищних голів у місцевому самоврядуванні

Загрузка...

Роль і завдання сільських, селищних голів у місцевому самоврядуванні / сторінка 7

Назва:
Роль і завдання сільських, селищних голів у місцевому самоврядуванні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,07 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

Для посад сільських та селищних голів характерний розширений обсяг вмінь та знань аналітично-прогностичної та координаційної діяльності, що зумовлено розробленням стратегії та тактики діяльності керованих ними органів місцевого самоврядування на рівні села, селища. Відповідні вміння та знання із організаційно-забезпечувальних функцій передбачають спроможність створювати та впроваджувати механізми нормативно-правового, матеріально-технічного, економічного, фінансового та інших видів забезпечення функціонування керованих ними структур. Координаційні та контрольні функції вимагають сукупності вмінь та знань, що приходять із досвідом професійної діяльності, вміння належного використання існуючої законодавчо-нормативної бази.
Сукупність перелічених функцій вимагає певних рівнів компетенції сільського, селищного голови. Для сучасного керівника територіальної громади вже недостатньо першого рівня компетенції, який регламентує виконання стандартних операція та визначених, процедур. Виникає потреба в керівниках-професіоналах. які зацікавлені в розвитку власного стилю розв'язання проблем, а відповідно і в розширенні своїх знань, та керівниках - творчих особистостях, які демонструють мистецтво управління. Керівник другого рівня компетенції основну увагу приділяє формуванню особистого ставлення до того, що відбувається. У процесі розв'язання проблем у керівника цього рівня можуть виникати й творчі ідеї, він може застосовувати принципово нові підходи як до вирішення старих, так і нових проблем. У керівника на третьому рівні компетенції повною мірою починають діяти такі фактори, як персональні стандарти, цінності та моральні норми. Досить часто персональні цінності перебувають у протиріччі з тими, що існують в організації.
Для реалізації багатьох завдань керівники сільських, селищних, громад повинні докласти максимум зусиль для того, щоб об'єднати членів громади, дати можливість усвідомити їм, наскільки важливе питання єдності, що тільки в єдності їх сила. Об'єднуючи інтелігенцію, свідомих членів громади сільський, селищний голова повинен щоденно дбати про просвітницьку і культурно-виховну роботу серед населення. За високої духовності членів громади легко долати будь-які труднощі, що виникають у процесі їх життєдіяльності. В Україні є чимало прикладів, коли керівники громад зуміли об'єднати навіть священиків різних конфесій, які спільно проводять різні громадські заходи. В умовах єдності і злагоди територіальна громада зможе вирішувати складні господарські питання. У нашій країні є багато територіальних громад, які вміють підтримувати розвиток селянських спілок, фермерських господарств, підприємців, інноваційних технологій.
Добру справу роблять ті районні, обласні ради, які поширюють досвід територіальних громад з подолання економічної кризи, забезпеченню збалансованого економічного та соціального розвитку своїх територій, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів.


ЛІТЕРАТУРА
1. Конституція України, прийнята на 5 сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 року.- Київ1. Вид-во, «Просвіта», 1996. - 42 с.
2. 18 липня 1963 року. Закон Української РСР «Про затвердження Цивільного кодексу Української РСР».
3. 2 липня 1968 року. Закон Української РСР «Про сільську Раду народних депутатів Української РСР».
4. 2 липня 1968 року. Закон Української РСР «Про селищну Раду народних депутатів Української РСР».
5. 15 липня 1971 року. Закон Української РСР «Про районну Раду народних депутатів Української РСР».
6. 15 липня 1971 року. Закон Української РСР «Про міську, районну в місті Раду народних депутатів Української РСР».
7. 31 жовтня 1980 року. Закон Української РСР «Про обласну Раду народних депутатів Української РСР».
8. 5 грудня 1990 року. Закон Української РСР «Про бюджетну систему Української РСР».
9. 7 грудня 1990 року. Закон Української РСР «Про місцеві Ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».
10. 7 лютого 1991 року. Закон України «Про власність».
11. 25 червня 1991 року. Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища».
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Роль і завдання сільських, селищних голів у місцевому самоврядуванні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок