Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Технічна й організаційна підготовка планово-попереджувальних ремонтів

Технічна й організаційна підготовка планово-попереджувальних ремонтів

Назва:
Технічна й організаційна підготовка планово-попереджувальних ремонтів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,23 KB
Завантажень:
240
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Технічна й організаційна підготовка планово-попереджувальних ремонтів
План
1. Планування ремонту устаткування і роботи ремонтно-механічного цеху
2. Організація виконання ремонтних робіт
3. Техніко-економічні показники ремонтної служби

Усі види робіт, що належать до системи ППР, мають потребу у відповідній технічній і організаційній підготовці. Технічна підготовка системи ППР складається з конструкторської й технологічної підготовки.
Конструкторська підготовка полягає в систематизації технічної документації за окремими типорозмірами устаткування й поданні її у вигляді альбомів, укомплектованих кресленнями устаткувань й технічною документацією, розроблювальною для модернізації устаткування. Ці альбоми використовуються під час технологічної підготовки ремонтних робіт, а також для виготовлення змінних деталей і вузлів, для вирішення питань, пов'язаних з конструктивною уніфікацією деталей, упровадженням замінників дефіцитних чорних і кольорових металів, модернізацією устаткування.
Технологічна підготовка передбачає формування типових технологічних процесів розбирання й складання устаткування, розроблення технологічних процесів виготовлення й відновлення деталей, проектування спеціального устаткування й оснащення для проведення ремонтних робіт, а також уточнення відомості дефектів.
Відомість дефектів є виконавчою технологічною відомістю і, як правило, складається протягом одного з планових оглядів перед капітальним ремонтом, а також перед середнім ремонтом з періодичністю понад один рік. Ця відомість корегується після розбирання устаткування.
Під час проектування технологічних процесів відновлення деталей широко застосовуються методи, що забезпечують збільшення строків їхньої служби й комплексну механізацію робіт.
Прогресивними напрямами технологічної підготовки є розроблення і впровадження вузлового й послідовно-вузлового методів ремонту. За вузлового методу ремонту окремі вузли замінюються запасними (оборотними), заздалегідь відремонтованими або новими. За послідовно-вузлового методу вузли, що потребують ремонту, ремонтуються не одночасно, а послідовно, під час перерв у роботі верстата (наприклад, у неробочі зміни). Упровадження цих методів є найважливішою умовою проведення трудомістких ремонтів у вихідні й святкові дні, а в умовах масового, особливо автоматизованого й гнучкого автоматизованого, виробництва — це єдиний шлях підвищення ефективності ремонтних робіт.
Організаційна підготовка має створювати раціональну організацію проведення всіх видів ремонтних робіт і технічного
обслуговування; комплексно забезпечувати їх матеріалами, змінними деталями і вузлами, інструментуми, оснащенням, підйомно-транспортним устаткуванням. Підготовка повинна передувати виведенню устаткування в ремонт, що дає змогу скоротити його простої в ремонті.
На підприємствах, як правило, створюється запас змінних деталей і вузлів, необхідних для безперервного виконання ремонтних робіт. Величина цього запасу підлягає нормуванню. Поточне регулювання запасів здійснюється за системою "максимум — мінімум".
Усі деталі, що перебувають у запасах, поділяються на групи:—
деталі зі строком служби, що не перевищує міжремонтний період;—
деталі, що витрачаються в більших кількостях незалежно від строку їхньої служби;—
великі, складні й трудомісткі деталі, для виготовлення яких потрібні складні й великі кування або виливки;—
деталі, що виготовляються на стороні;—
усі змінні деталі унікального, особливо відповідального або лімітуючого обсяг виробництва технологічного устаткування.
Облік і рух деталей на центральному складі запасних частин ведеться відповідно до зазначеної класифікації за системою "максимум — мінімум".
Норма запасу однотипних деталей для групи однотипного устаткування визначається за формулою
Планування ремонту устаткування і роботи ремонтно-механічного цеху
Планування ремонтних робіт полягає у складанні загальних річних, уточнених квартальних і місячних планів ремонтів за цехами і заводу в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Технічна й організаційна підготовка планово-попереджувальних ремонтів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок