Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Страхові послуги

Страхові послуги

Назва:
Страхові послуги
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,72 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
План
1. Контроль за реалізацією страхових послуг з боку страховика і держави.
2. Страхування врожаїв сільгоспкультур і багаторічних насаджень.
3. Моторне (транспортне) страхування бюро України, його функції.


1. Контроль за реалізацією страхових послуг з боку страховика і держави


2. Страхування врожаїв сільгоспкультур і багаторічних насаджень
Договір страхування укладається на підставі письмової заяви страхувальника. До договору на кожний окремий вид майна, яке підлягає страхуванню, в обов'язковому порядку додається розрахунок вартості майна та страхових платежів.
Договір страхування повинен містити такі розділи: назви та адреси структурних підрозділів страховика і страхувальника; зазначення об'єктів страхування; розмір страхової суми; перелік страхових випадків; визначення розміру тарифів; розміри страхових платежів і термін їх сплати; строк дії договору, порядок його зміни та припинення; права, обов'язки сторін та їх відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов договору; інші умови (обмовлення, особливості, обмеження); порядок вирішення спорів.
Договір страхування укладається на все майно або на окремий вид.
Страхування окремого виду майна, окремої сільськогосподарської культури або групи культур чи тварин зазначається, як "вибірковий", що не дає права на одержання страхового відшкодування за збитки, спричинені іншому майну, яке за договором страхування страховим захистом не забезпечене.
Договір страхування врожаю групи сільськогосподарських культур може бути укладений за умови відшкодування збитку за кожну культуру окремо або за групу в цілому, якщо група дає однорідну продукцію (зерно, овочі).
Договір укладається щодо страхування врожаю сільськогосподарських культур - до встановлених місцевими агрономічними службами оптимальних строків їх сівби (садіння) для даного регіону; щодо страхування всіх багаторічних насаджень або окремої групи, але за умови страхування всіх насаджень, які відносяться до даної групи (зерняткові, кісточкові), до входження їх у зиму (припинення вегетації); щодо страхування культур, які вирощуються у захищеному грунті - до початку виробничого циклу (сівби, садіння); як виняток, щодо вибіркового страхування (озимих сільськогосподарських культур) після сходів з обов'язковим їх оглядом та складанням необхідних документів і встановленням проценту пошкодження, який мав місце до укладання договору страхування.
Якщо після укладання договору страхування страхувальник змінює посівну площу в бік збільшення, він має право укласти додатковий договір з урахуванням зміни площі між фактично посіяною та врахованою в основному договорі страхування.
У разі укладання додаткового (за особливими умовами) договору страхування якісних втрат врожаю, вартість визначається виходячи із середньої ціни, що склалася від реалізації продукції даної культури за останні п'ять років.
Договір страхування набуває чинності з наступного дня після надходження на розрахунковий рахунок страховика обчислених страхових платежів у повному обсязі річної суми або не менше 25% - щодо страхування врожаю сільськогосподарських культур і не менше 50% - щодо страхування тварин та іншого майна. Строк сплати першої частини страхового платежу встановлюється за згодою сторін, але не пізніше ЗО днів з часу підписання договору. Решта страхових платежів сплачується: щодо страхування врожаю сільськогосподарських культур у два-три строки - за згодою сторін, але не пізніше ЗО серпня, а в разі страхування окремих культур - не пізніше початку збирання врожаю однієї з культур, що передбачено агротехнічними умовами; щодо страхування майна, тварин і багаторічних насаджень - не пізніше від трьох місяців після внесення платежів першого строку.
Дія договору страхування припиняється у таких випадках: за згодою сторін; у разі закінчення терміну дії; після завершення збирання врожаю сільськогосподарських культур (стосується тільки договору страхування врожаю); виконання страховиком своїх зобов'язань перед страхувальником у повному обсязі; несплати або неповної сплати страхувальником обчислених страхових платежів або чергового платежу (крім страхування врожаю сільськогосподарських культур); прийняття судового рішення про визнання договору страхування недійсним; за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування; в інших випадках, передбачених законодавством України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Страхові послуги

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок