Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Пакет бухгалтерських програм “1С: Підприємство” – “комплексна конфігурація

Пакет бухгалтерських програм “1С: Підприємство” – “комплексна конфігурація

Назва:
Пакет бухгалтерських програм “1С: Підприємство” – “комплексна конфігурація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,71 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
“Пакет бухгалтерських програм “1С: Підприємство” – “комплексна конфігурація “.


План.
Система програм "1с: Підприємство" комплексна конфігурація "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри".
1С: Підприємство 7.7 (Мережева версія). Комплексна конфігурація "Бухгалтерія+Торгівля+Склад+Зарплата+Кадри".
1С:Підприємство 7.7 Український інтерфейс.
Конвертер табличних документів.


1. Система програм "1С: Підприємство" комплексна конфігурація "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри"
Система програм "1С: Підприємство" призначена для комплексної автоматизації економічної діяльності підприємств різних напрямів діяльності і форм власності. "1С: Підприємство" дозволяє організувати в єдиній системі ефективний бухгалтерський, кадровий, оперативний торговий облік, а також розрахунок заробітної плати.
У даний пакет входять компоненти "Бухгалтерський облік", "Оперативний облік" і "Розрахунок", працюючий з єдиною конфігурацією.
Комплексна конфігурація "1С: Підприємство 7.7" забезпечує інтегроване ведення обліку, яке включає єдину систему ведення нормативно-довідкової інформації, автоматичне відображення торгово-складських операцій і розрахунку заробітної плати в бухгалтерському обліку, фінансовий облік по декількох юридичних особах, консолідований управлінський облік.
У поставку також входять окремі конфігурації, що реалізовують автоматизацію бухгалтерського обліку (Типова конфігурація), оперативного торгового обліку (конфігурація "Торгівля + Склад") і розрахунку заробітної плати і кадрового обліку (конфігурація "Заробітна плата + Кадри").
Передбачається, що таке програмне забезпечення буде використовуватися насамперед для автоматизації діяльності торгових підприємств і організацій.
Компонента бухгалтерський облік забезпечує облік операцій по банку і касі, основних коштів і нематеріальних активів, матеріалів, товарів і послуг, валютних операцій, взаєморозрахунків з організаціями, дебіторами, кредиторами, взаєморозрахунків з підзвітними особами, розрахунків з бюджетом, а також будь-які інші розділи обліку.
Компонента "Бухгалтерський облік" може бути використана для реалізації будь-якої схеми бухгалтерського обліку і надає гнучкі можливості обліку (декілька планів рахунків, багаторівневий і багатомірний аналітичний облік, складні проводки і можливість як ручного, так і автоматичного введення бухгалтерських операцій, виведення, і роздруку різних первинних документів, а також формування і печатей різноманітних звітів.
Можливості компоненти оперативний (торговий) облік включають ведення обліку складських запасів товарів і їх рухи; облік комплектації і розукомплектації товарів, оформлення рахунків, резервування товарів і контроль оплати, відстеження стану взаєморозрахунків з контрагентами, формування необхідних первинних документів, рахунків-фактур, книг продажу і купівель і т. д., ведення обліку купівлі і продажу товарів, грошових коштів на розрахункових рахунках і в касі, відстеження товарних кредитів і товарів на реалізації, автоматизація розрахунку цін списання товарів, облік товарів в різних одиницях вимірювання, а грошових коштів у різних валютах; отримання різноманітної аналітичної звітної інформації про фінансові і товарні рухи.
Крім основної функції, що реалізовує автоматизацію складського обліку і торгівлі, компонента "Оперативний облік" може бути використана для автоматизації будь-якого обліку наявності і рушення коштів в реальному часі.
Компонента розрахунок призначена для розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку забезпечує автоматизацію розрахунку нарахувань і утримань по будь-яких алгоритмах; проведення розрахунків "заднім" числом; формування розрахункових листків будь-якого вигляду; розрахунки як індивідуальних, так і групових нарахувань типу бригадних підрядів; формування платіжних відомостей з впорядкуванням інформації по різних критеріях з розбивкою її по категоріях, підрозділах і інших ознаках; розрахунок лікарняних листів, відпусток, оплати по середньому заробітку на основі даних за минулі розрахункові періоди; повний розрахунок зарплати як по місячному, так і по тижневому циклу; стандартні звіти для податкової інспекції і пенсійного фонду; ведення штатного розкладу підприємства; розподіл задачі введення початкової інформації і розрахунку між кадровиком і звільненим; статистична інформація по співробітниках підприємстві; фіксація кадрових переміщень співробітників і їх просування по службі; створення звітів по кадрових переміщеннях співробітникам і їх просуванню по службі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Пакет бухгалтерських програм “1С: Підприємство” – “комплексна конфігурація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок