Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИЦТВ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ФІРМ

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИЦТВ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ФІРМ

Назва:
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИЦТВ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ФІРМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,15 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИЦТВ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ФІРМ


Сучасний маркетинг ставить перед фармацевтичними фірмами зав-дання не тільки щодо створення і виробництва ефективних та безпечних лікарських засобів і встановлення на них доступних цін, але й пошуку фірмою потенційних споживачів для збуту своєї продукції. З цією метою фармацевтичними фірмами формуються розгалужені мережі по просуван-ню і розподілу лікарських засобів. Основними тенденціями їх розвитку є:—
організація представництв фармацевтичних фірм;—
уніфікація маркетингових каналів;—
надання першочергової уваги інформації про лікарські засоби, по-легшенню її доступу до цільових споживачів (лікарів, провізорів, хворих).
Представництва фармацевтичних фірм, які функціонують в Україні, можна класифікувати за такими параметрами:
1. Представництва виробничих підприємств: вітчизняних (наприк-лад, Фармацевтичної фірми "Дарниця") та іноземних (наприклад, Угор-ського хімічного заводу "Гедеон Ріхтер").
2. Представництва посередницьких фірм: вітчизняних (наприклад, підприємств "Артур-К", "Біокон" тощо) та іноземних (наприклад, польської оптової фірми "Цієх-Польфа").
На кінець 1998 р. в Україні функціонувало 73 представництва іно-земних фармацевтичних підприємств, 16,4% з них представляли фірми Німеччини.
За рівнем економічного розвитку країни, де зареєстровано головні офіси фірм, ми поділили представництва на чотири групи: ядерну групу (60,3%), становили представництва фірм з економічно розвинутих країн, більше п'ятої частини (21,9%) — з країн з перехідною економікою, більше десятої частини (12,3%) — з країн, що розвиваються. Крім цього, 5,5% — це представництва транснаціональних компаній.
Слід зазначити, що деякі зарубіжні фармацевтичні фірми представ-лені ще й спільними підприємствами (наприклад, СП "Гедеон Ріхтер — Укрфарм" (Київ), СП "Б.Д. Люкс — Україна" (Одеса) або тільки спільними чи дочірніми підприємствами. Так, СП "Фармаркер Лтд" (Київ) пред-ставляє інтереси індійського підприємства "Русан фарма", а фірма "Фармаркет" (Львів) є дочірнім підприємством акціонерного товариства "Кутно-Польфа".
У структурному відношенні пересічне представництво має три підроз-діли: групу реєстрації лікарських засобів, групу маркетингу та групу ме-дичних представників (схема 1). Перший з них здійснює реєстрацію лікарських засобів, взаємодію із структурними підрозділами охорони здо-ров'я, клінічними центрами. Фахівці другого підрозділу аналізують дані про захворюваність, оцінюють наповненість ринку препаратами-анало-


Типова ооганізаиійна структура
представництва фармацевтичної фірми
гами і прогнозують обсяг продажу лікарських засобів. Медичні представ-ники (третій підрозділ) здійснюють власне просування лікарських за-собів, беруть участь у виконанні національних і регіональних програм щодо охорони здоров'я населення.
При наявності спільного підприємства структура представництва може модифікуватися за рахунок підрозділів СП. На схемі 2 показано структуру представництва Угорського хімічного заводу "Гедеон Ріхтер", де функції маркетингової групи і промоційної роботи виконує відділ впровадження лікарських засобів при спільному підприємстві. На дирек-тора та його заступника покладено обов'язки щодо реєстрації і впровад-ження лікарських засобів, взаємодії з СП, структурами охорони здоров'я, клінічними центрами, участі представництва в національних і регіональ-них програмах охорони здоров'я. У функції наукового співробітника вхо-дить аналіз та узагальнення інформації з питань розвитку медицини та фармації, взаємодія з державними органами, що регулюють фармацев-тичну діяльність.
Схема 2 Організаційна структура представництва
Угорського хімічного заводу "Гедеон Ріхтер "
Дещо іншого плану структура представництв характерна для вітчиз-няних виробників і посередників, оскільки питаннями маркетингових досліджень, рекламних кампаній вибору каналів розподілу займаються відповідні відділи центрального офісу фірми (схема 3).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИЦТВ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ФІРМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок