Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Бізнес-план

Бізнес-план

Назва:
Бізнес-план
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,12 KB
Завантажень:
1125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Бізнес-план


Резюме
Даний проект, передбачає створення та розвиток бізнесу по наданню послуг прокату і продажу весільних та вечірніх суконь. Салон-магазин, який я планую відкрити і керівником якого буду відповідно також я, буде знаходитись у мене дома, тобто оренда приміщення мені не потрібна. Його площа буде займати 30 м2. Вигідне розміщення на першому поверсі із зручним заїздом привабить значну кількість клієнтів. Поки що планується тільки один найманий працівник. Основними коштами для відкриття салону-магазину буде одноразова допомога центру зайнятості (1000 грн.), а також грошова допомога з боку батьків. На майбутнє планується надання послуг індивідуального пошиття, тобто весільних і вечірніх нарядів на заказ клієнта. Салон-магазин носитиме назву “Марґяна” і буде знаходитись по вул.. Горбачовського 40/31. Ну от, і перші кроки реклами вже здійснено.
Ринок послуг, опис товару.
Мій бізнес ґрунтується на послугах прокату і продажу весільних і вечірніх суконь. Крім цього будуть надаватися це й такі послуги: прикрашання урочистих подій, весільних машин, прокат і продаж найрізноманітніших весільних аксесуарів, а саме:
банти - підґюпники
ленти - підв’язки
букети - квіти
рукавички - різного роду біжутерія
туфлі - віночки
білизна - діадеми
вишиті рушники
Оцінка збуту
Весілля, випускний бал, день народження чи інша урочистість – це завжди для людей велика подія, свято і безумовно в такий день хочеться виглядати просто блискуче та гарно. Наш салон допоможе кожному клієнту, порадить, підбере все якнайкраще, підшиє, переробить, якщо буде потрібно. Зважаючи на великий вибір за найновішими каталогами і моделями у нас завжди буде багато клієнтів.
Конкуренція
Безумовно, конкуренція, як і в будь-якій іншій галузі існує, подібних салонів в нашому місті є багато, та в мікрорайоні Пасічна, де я відкрию свій салон, - жодного. Найближчий подібний заклад знаходиться по вул. Галицька (“Розмарин”). Взагіл, мікрорайон Пасічан як відомо не маленький і подібний сало-магазин потрібен, та це зовсім не означає, що я надіюся тільки на клієнтів Пасічної.
Є велика ймовірність, що тут будуть обслуговуватись і люди з навколишніх сіл (наприклад, Загвіздя, Підлісся...). щоб протистояти конкуренції я буду забезпечувати своїз клієнтів великою різноманітністю товару; при досягненні певної суми будуть діяти відповідні знижки, безплатні послуги тощо.
Маркетинговий план
Мої послуги і товар переважно будуть призначатися для людей молодих, а також для старших і дітей. Найкращою рекламою для салону буде високий рівень обслуговування та відношення до клієнтів, їх відгуки про нас, але цього недостатньо. Планується реклама в засобах масової інформації, зокрема газетні оголошення (одне слово 17 коп.). Виготовлення та поширення візитних карточок з логотипом салону.
Виробничий план
Товар для свого салону-магазину я буду завозити сама з різних оптових ринків, в перевозу товару мені допомагатиме брат, в якого є автомобіль. Крім готових товарів для салону буде закуплено 2-4 манекена. Різного роду вішалки, вітрина, а також швейна машина. Маючи навики пошиття одягу планую по заказу дещо переробляти сукні (підрізати, звужувати...), відповідно буде закуплено все необхідне для цього. Не буде обмежень продажу або прокату тої самої сукні. Тобто прокат буде коштувати 1/3 від повної ціни виробу. Не всі речі будуть здаватися в прокат, окремі тільки для продажу (туфлі, білизна...). Самий салон-магазин буде знаходитись на зручному місці, першому поверсі із зручним заходом і заїздом.
Організаційний план
Для організації свого бізнесу мені необхідно буде найняти одного працівника, який буде працювати тільки в салоні, тобто він буде виконувати роль продавця-консультанта та крім цього в його обов’язки буде водити слідкування за порядком у салоні. Доставкою товару і бухгалтерією буду займатися я сама. Основи бухгалтерського обліку я вивчала в університеті, тому певними знаннями і навиками володію, але для точнішого контролю і надійності планую запрошувати один раз в квартал професійного, висококваліфікованого бухгалтера.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Бізнес-план

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок