Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Товари з пластичних мас, їх види і способи виробництва

Товари з пластичних мас, їх види і способи виробництва

Назва:
Товари з пластичних мас, їх види і способи виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,83 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Контрольна робота
з дисципліни: Товарознавство
на тему: “Товари з пластичних мас, їх види і способи виробництва.”
Пластичними масами називають тверді, півтверді і м’які штучні матеріали на сонові полімерів, які здатні при нагріванні переходити в в’язкі або високоеластичний стан і формуватися в виріб. В залежності від вмісту полімерів і інгредієнтів розрізняють пластмаси однорідні і неоднорідні.
Однорідні пластмаси складаються тільки з полімерів або вміщують інші компоненти які розчинені в полімері. Неоднорідні пластмаси вмістять наповнювачі і інші компоненти.
До полімеризаційних відносяться полімери на основі етилену і його провідних, а також поліформальдегід.
Поліетилен пред’являє собою накопичені полімерний вуглевод парафінового ряду, молекули якого складаються з етиленових рядів.
Промисловість випускає три підвиди етилену (високого, середнього і низького тиску, а також сополімери етилену з пропіленом бутиленом, вінілацетатом і іншими полімерами.
Найбільш дешевим і найбільш поширеним є поліетилен високого тиску. Його одержують в результаті полімеризації при тиску 130-250 МН/м2 (1300-2500 атм) в присутності радикальних ініціаторів (перекисню, кисню).
Поліетилен і композиції на його основі широко використовують для виготовлення проводів і кабелів, деталів і пристроїв електро-, телефоно- і радіоапаратури. З поліетилену виготовляють труби і з’єднувальні деталі до них, санітарно-технічні вироби, виїмки для зберігання агресивних рідин, деталі машин і апаратів, гальванічні ванни і інші технічні вироби, а також високощільне волокно для технічних цілей і тепло звукоізоляційних пелополиолефіли. Широке застосування одержали плівки із ПЕ побутового і технічного призначення. ФС використовують для упаковки харчових і інших продуктів, защити від корозії машин, нафто- і газопроводів, будівництва теплиць, оранжерей, приміщення для зберігання урожаю, машин і приладдя, виїмок для силосу і добрив, виготовлення плащів, салфеток, скатертин, сумок, липких лент. Значна доля ПЕ переробляється в вироби народного споживання: посуду, іграшки, галантерейні вироби, лодки, пляжні туфлі і ін.
Поліпропілен (ПП) одержують полімеризацією газу пропілену в присутності металовмісних каталізаторів. Він представляє собою високомолекулярний стереорегуляторний полімер ізотактичної структури. Ізотактичний ПП представляє собою твердий, жосткий, блискучий, кольоровий і некольоровий, півкольоровий.
ПП і його сополімери легко переробляються в вироби механічної обробки, методами пластичної обробки, методами пластичної деформації, зварюванням і склеюванням. З нього виготовляють деталі машин, автомобілів і мотоциклів, телефонів і радіоприймачів, акумуляторні баки, бутилки, флакони, іграшки, побутову посуду. Ефективне застосування поліпропіленових трубопроводів для подачі гарячої води і хімічних рідних речовин, мінеральних масел, а також легких і щільних волокон для технічних тканин і канатів. Полівінілхлорид (ПВХ) – лінійний полімер, одержаний радикальною полімеризацією хлористого вініла. Найбільш практичне застосування для виготовлення продукції має суспензійних ПВХ.
Основними підвидами ПВХ є: гомополімер хлорований і сополімери.
Пластичні маси на основі ПВХ і його сополімерів випускають двох типів: непластифіковані тверді і пластичні м’які.
Непластифікований твердий пластик – вініпласт має гладку поверхню, нормальний блиск, він досить твердий і механічно щільний. Пластифікований ПВХ – пластикат при кімнатній температурі представляє собою еластичний м'який матеріал різної щільності і твердості. Вініпласт випускають у вигляді листів плівок труб конструктивних деталей. Його широко використовують у хімічному виробництві для виготовлення ємностей, трубопроводів і частин до них, в системах водопостачання, каналізації і вентиляції, в якості тари і пакувальної плівки, в будівництві для обробки стін, для експлуатаційних цілей.
Пластифікований ПВХ використовують для ізоляції проводів і кабелів, виготовлення труб і шлангів, плівок і лєнт, галантерейних та інших виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Товари з пластичних мас, їх види і способи виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок