Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Занесення матеріальних прав в поземельні книги.

Занесення матеріальних прав в поземельні книги.

Назва:
Занесення матеріальних прав в поземельні книги.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,55 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Занесення матеріальних прав в поземельні книги.
Реєстрація служить (призначена) безумовно праву займатися промислом чи позбуватися цього права.
Реєстрації підлягають наприклад: право власності, залогове право, сервітут (підвласність), анулювання залогу, анулювання сервітуту (підвласності).
Занесення матеріальних прав в поземельні книги обумовлює пред’явлення документів про ремесло, промисел. Це по-перше.
По-друге. Вимагається реєстраційна умова. Це чітка заява, проголошення того, чи є право обмежується обтяжене зобов’язаннями, відмінене, передовірене про те, що він погоджується з реєстрацією. Це проголошення може вже в титульному документі чи в якомусь особливому додатку чи реєстрованому ходотайстві наводитися.
Вимагаються також або громадські або приватні документи, в яких точно наводиться відповідна нерухомість. На особистих документах підписи обидвох сторін повинні бути нотаріально або в судовому порядку завіреними.
Заносяться в реєстрову книгу громадськості документи наприклад документи про юридичний статус, такі складені нотаріусом чи громадськими властями, екзекутивні порівняння і підлягаючі виконанню нотаріальні акти, рахункові поручення та інші підлягаючі екзекуції документи громадських властей ( наприклад: судові рішення і вироки).
Попередня реєстрація.
Попередня реєстрація служить безумовно праву займатися підприємницькою діяльністю або праву відмовлятися від неї.
Попередня реєстрація можлива насамперед тоді, коли особисті документи не відповідають вимогам про реєстрацію в поземельній книзі ( наприклад відсутнє нотаріальне завірення чи проголошення про згоду з реєстраційними умовами ) або коли офіційний документ ще не підлягає виконанню.
Примітка (зноска)
Примітка представлена в двох видах. Вона служить (призначена) або лише для встановлення очевидності правової ситуації, зокрема особистих відносин. Такі примітки мають за наслідок, щоб ніхто не вибачався за незнання відповідних умов (наприклад примітка про неповноліття власника, призначення повіреного захисника, об’ява про конкурс.
с.7 Інші примітки вирішують особливі регулюючі правові дії. Сюди належать насамперед “Примітка про субординацію” і “Примітка про спори, які находяться на розгляді в суді”.
Примітка про субординацію” і “Примітка про спори, які находяться на розгляді в суді” має за наслідок, щоб вимога про обвинувачення приймалася до уваги а вирок діяв для всіх, хто після запису примітки набув оспорених прав.
Приклади для приміток про спори, які находяться на розгляді в суді.
Оправдана особа яка була пошкоджена у своїх правах через запізнілу реєстрацію, може на протязі певного часового проміжку подати про анулювання обвинувачення і ходотайствувати про внесення примітки в реєстрації.
Крім цього можна добиватися внесення примітки про спори, коли той хто реєструвався із-за запізнілої реєстрації оскаржить право на повернення збитків.
Скарга на придбання (набування права власності).
Також дозволяється внесення поправки, коли власник чи довірена особа, на згоду чи вимогу якої здійснюється реєстрація, оскаржує анулювання по причині спору давності, установленого законом (скарга на строк давності).
Нарешті можливими є примітки до скарги про гіпотеку і обжалування.
Рішення суду допускає примітки про розділ і про наслідство.
Принципи поземельного закону кадастру.
Основне положення про громадських представників (формальний принцип публічності).
Кожний має право на ознайомлення з поземельним кадастром і отримати інформацію про правові відносини пов’язані з нерухомим майном.
В електронних поземельних кадастрах ознайомлення з головною книгою і допоміжними позначеннями забезпечується з допомогою офіціально завірених копій.
Короткі повідомлення надаються також усно на вимогу: замість цього ознайомлення з копіями можна отримати за допомогою технічних засобів (екранних приладів).
У особистих каталогах обмежується публічність. Довідки видаються лише зареєстрованим особам і особам, які представляють правові інтереси. Копії і перегляд їх забезпечується кожним кадастровим судом і кадастровими книгами, які ведуться також іншими судами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Занесення матеріальних прав в поземельні книги.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок