Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Економіка, організація та планування.

Економіка, організація та планування.

Назва:
Економіка, організація та планування.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,21 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Економіка, організація та планування.
Організація виробничого процесу.
Ефективна робота крана, у силу його конструктивних особливостей, можлива лише при дотриманні геометричних умов, для перевірки і забезпечення яких потрібні постійний контроль за станом підкранових шляхів і при необхідності їхнє рихтування [1,2]. Для забезпечення контролю розглядається процес геодезичного дослідження по оцінці змін в напружено-деформованому стані ЗОРВ 4-го блоку РАЕС. Робота виконуються високоточним рівневим динамостатом, який складається з рулетки, динамометра і натяжних важелів. Бригада складається з чотирьох робітників: два інженера і два геодезиста-техніка.
Значення радіусів та діаметрів підкранової колії визначають шляхом апроксимації виміряних планових координат точок геодезичної мережі, що розбивається на підкрановій колії при контролі .Координати точок визначають безпосередньо з вимірів прецізійним електронним тахеометром. При його відсутності з урівнювання високоточної сітки мікротрилатерації. Сторони сітки вимірюють приладами типу динамостат або при допомозі компарованої рулетки з постійним натягом на провис чи світлодалекоміром.
Після виконання вимірів і проведення обрахунків складається звітна документація приведена в додатках.
Розрахунок базової договірної ціни на проведення робіт по інструментальній перевірці стану підкранових шляхів вантажопідйомного обладнання РАЕС.
Договірна базова ціна підраховувалась для кожного об’єкту РАЕС на якому згідно з “ Правилами влаштування і безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів. М. Металургія. 1981 р. “ необхідно щорічно виконувати цю роботу, згідно з вказівками “ Прейскуранту № 81-27-02. Оптові ціни на еспериментально-налагоджувальні роботи і роботи по вдосконаленню експлуатації атомних станцій. М. 1990 р. “ за формулою:
(5.1)
де Ц- ціна роботи 010719. “ Інструментальна перевірка стану підкранових колій довжиною 100 м “, рівна 480 грн.
К1- коефіцієнт, який враховує дійсну довжину колії на об’єкті.
К2- коефіцієнт, який враховує умови робіт на об’єкті.
Найменування об’єктів, ціни робіт і коефіцієнти наведені в таблиці 5.1.
Таблиця 5.1- Прейскурант об’єктів робіт та ціни на їх проведення
Найменування об’єкту | Довжина колії, м | К1
К2 | Ціна, грн.
Блок № 4
1. Мостовий кран машзалу турбінного відділення в. п. 15 т. с.
2. Мостовий кран машзалу турбінного відділення в. п. 125 т. с.
3. Мостовий кран деаераторної етажерки.
 
4. Мостовий кран БНС
5. Мостовий кран НСГ |
150
150
120
30
60 |
1.5
1.3
1.5
1.3
1.5
1.3
0.8
1.3
0.8
1.3 |
936
936
936
499
499
Розрахунок базової договірної ціни на проведення робіт по оцінці змін в напружено-деформованому стані ЗОРВ 4-го блоку РАЕС.
Договірна базова ціна підраховувалась згідно вказівок “ Прейскуранту № 81-27-02. Оптові ціни на еспериментально-налагоджувальні роботи і роботи по вдосконаленню експлуатації атомних станцій. М. 1990 р. “ по формулі:
(5.2)
де Ц- ціна роботи 010719. “ Інструментальна перевірка стану підкранових колій довжиною 100 м “, рівна 480 грн.
К1=2 – коефіцієнт , який враховує збільшення кількості точок, що координуються при обслідувані об’єкту в два рази в порівнянні до вимог “ Правил влаштуваня і безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів. М. Металургія. 1981 р. “
К2=6 – коефіцієнт, який враховує необхідність збільшення при координуванні точок і збільшення складності обробки результатів, що встановлена на основі виразу:
де m1 – ср. кв. похибка визначення координат при обстеженні рівна згідно вимог “ Правил .... М. Металургія. 1981 р. “ – 5 мм.
m2 - ср. кв. похибка визначення координат при обстеженні об’єкту рівна згідно вимог “ Інструкції по експлуатації мостового крану кругової дії реакторного відділення АЕС з ВВЕР – 1000. Красноярськ. 1976 р. “ – 2 мм.
К3=1.5 - коефіцієнт, який враховує дійсну довжину підкрановитх колій на об’єкті рівну 135 м.
К4=1.3 – коефіцієнт, який враховує роботу на обладнанні, що знаходиться під напругою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Економіка, організація та планування.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок