Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Бюджетне фінансування культури та мистецтва, склад видатків.

Бюджетне фінансування культури та мистецтва, склад видатків.

Назва:
Бюджетне фінансування культури та мистецтва, склад видатків.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,10 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
1. Бюджетне фінансування культури та мистецтва, склад видатків.
Фінансування установ культури і мистецтва здійснюється за рахунок державного і місцевих бюджетів, коштів від надання платних послуг, а також коштів підприємств, організацій, гро-мадських об'єднань та інших джерел.
Відповідно до основ законодавства про культуру для фінан-сової підтримки цих закладів можуть утворюватися державні та місцеві фонди розвитку культури. Порядок створена і вико-ристання коштів таких фондів визначається положеннями, що затверджуються в установленому порядку.
Громадські об'єднання, творчі спілки, підприємницькі структури також можуть створювати фонди підтримки культури.
Кожна установа культури і мистецтва має самостійний єдиний кошторис доходів і видатків, який затверджує вищестояща організація. Доходи і видатки плануються в кошторисі в загальновстановленому порядку. Так, заробітна плата планується з виходячи з типових штатів, установлених для кожного виду установ залежно від обсягу їхньої діяльності.
До невеликих культурно-освітніх установах складаються за-гальні кошториси в межах району чи міста. Зведене плануван-ня здійснюється за видами установ на основі середньої кількос-ті установ кожного типу та середньої норми витрат з виділенням витрат на заробітну плату, придбання предметів постачання, матеріалів і послуг, оплату послуг з утримання ус-танов, оплату комунальних послуг та енергоносіїв тощо.
2. Завдання
РНА = 100% : П
РНА = 100% : 6 = 16,6%
РСА = АВ * РНА
РСА = (25000 – 2000) * 16,6% = 3818
МСА = РСА : 12
МСА = 3818 : 12 = 318,16
Основні характеристики цінних паперів
Цінні папери – грошові документи, що засвідчують право володіння або відносини позики, позначають взаємовідносини між собою, яка їх випустила, та їх власником і передбачають, як правило, виплату доходу у вигляді дивідендів, що випливають з цих документів, іншим особам.
Акція - цінний папір без установленого строку обігу, що засвідчує дольову участь у статутному фонді акціонерного товариства, підтверджує членство в акціонерному товаристві та право на участь в управлінні ним, дає право його власникові на одержання частини прибутку у вигляді дивіденду, а також на участь у розподілі майна при ліквідації акціонерного товариства.
Облігація - цінний папір, що засвідчує внесення її власником грошових коштів і підтверджує зобов'язання відшкодувати йому номінальну вартість цього цінного паперу в передбачений в ньому сірок з виплатою фіксованого процента.
В Україні випускаються такі види облігацій:*
облігації внутрішніх державних та місцевих позик;
Рішення про випуск таких облігацій приймаються відповідно Кабінетом
Міністрів України та місцевими Радами;*
облігації підприємств.
Державні казначейські зобов'язання України (надалі - казначейські .зобов'язання) - вид цінних паперів на пред'явника, що розміщуються виключно на добровільних засадах серед населення, засвідчують внесення їх власниками грошових коштів до бюджету і дають право на одержання фінансового доходу.
Ощадний сертифікат - письмове свідоцтво банку про депонування грошових коштів, яке засвідчує право вкладника на одержання після закінчення встановленого строку депозиту і процентів по ньому.
Вексель - цінний папір, який засвідчує безумовне грошове зобов'язання векселедавця сплатити після настання строку визначену суму грошей власнику векселя (векселедержателю). В Україні в обігу можуть знаходитись прості й переказні векселі.
Приватизаційні папери - це вид державних цінних паперів, що випускаються з метою забезпечення процесу приватизації державної власності. В Україні приватизаційні папери виключно іменні.
Інвестиційний сертифікат - цінний папір, який випускається виключно інвестиційним фондом або інвестиційною компанією і дає право його власникові на отримання доходу у вигляді дивідендів.
Фондовий дериватив - стандартний документ, який засвідчує право продати та/або купити цінний папір на обумовлених умовах у майбутньому.
До різновидів фондових деривативів, що можуть випускатися в Україні належить:*
опціони;*
варанти;*
ф’ючерси.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Бюджетне фінансування культури та мистецтва, склад видатків.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок