Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію”

Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію”

Назва:
Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,77 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Міжнародна конвенція
про спрощення і гармонізацію”


ПЛАН
1. СФЕРА ДІЇ І СТРУКТУРА КОНВЕНЦІЇ
2. УПРАВЛІННЯ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНВЕНЦІЇ
3. РАТИФІКАЦІЯ КОНВЕНЦІЇ
4. ЗАСТОСУВАННЯ КОНВЕНЦІЇ
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА


1. СФЕРА ДІЇ І СТРУКТУРА КОНВЕНЦІЇ
Згідно міжнародної Конвенції про спрощення і гармонізацію кожна з договірних сторін приймає на себе зобов'язання сприяти спрощенню і гармонізації митних процедур і з цією метою дотримуватися положень Міжнародної Конвенції та стандартних правил з перехідним терміном і правил, які рекомендуються в додатках Конвенції. Однак ніщо не перешкоджає Договірній Стороні надавати більш сприятливі умови, ніж це в них передбачено, і кожної з Договірних Сторін рекомендується по можливості ширше надавати такі сприятливі умови.
Положення Конвенції не перешкоджають застосуванню національного законодавства у відношенні заборон і обмежень, застосовуваних до товарів, що підлягають митному контролю.
Міжнародна Конвенція про спрощення і гармонізацію містить у собі основний текст, генеральний додаток і спеціальні додатки.
Генеральний додаток і кожний зі спеціальних додатків до Конвенції складається, як правило, із розділів, на які підрозділяється відповідно додаток, і які містять у собі:
a) визначення понять;
б) стандартні правила, деякі з який у Генеральному додатку є Стандартними правилами з перехідним терміном.
У кожнім Спеціальному додатку містяться правила, які також рекомендуються. Кожний з додатків забезпечується рекомендаціями, що не є обов'язковими для договірних сторін.
Для цілей даної Конвенції кожний зі спеціальних додатків чи кожний з розділів, у відношенні яких договірна сторона прийняла на себе зобов'язання про їх застосування, вважаються невід'ємною частиною Конвенції, і стосовно до цієї договірної сторони будь-яке посилання на Конвенцію означає і посилання на додатки чи їх розділи.
 
2. УПРАВЛІННЯ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНВЕНЦІЇ
Для розгляду питань забезпечення виконання Конвенції, вживання заходів по її однаковому тлумаченню і застосуванню, а також підготовки пропозицій по внесенню в неї змін створюється Керуючий комітет.
Членами Керуючого комітету є Договірні Сторони.
Уповноважений орган будь-якого суб'єкта міжнародного права, за яким відповідно до положень Статті 8 Конвенції визнається право участі в Конвенції як Договірну Сторону, чи кожного з учасників Всесвітньої торгової організації правомочний брати участь у засіданнях Керуючого комітету як спостерігача. Статус і права такого спостерігача визначаються рішенням Ради. Вищезгадане право не може бути використано, перш ніж відповідне рішення Ради не набере сили.
Керуючий комітет може запрошувати представників міжнародних урядових і неурядових організацій для участі в засіданнях Керуючого комітету як спостерігачів.
Керуючий комітет:
а) вносить на розгляд Договірних Сторін пропозиції:
(I) по внесенню змін в Основний текст Конвенції;
(II) по внесенню змін у Генеральний додаток, Спеціальні додатки і їхні розділи, а також по введенню нових розділів у Генеральний додаток;
(III) по введенню нових Спеціальних додатків і нових Глав у Спеціальні додатки;
б) приймає рішення про внесення змін у правила, Що Рекомендуються, чи про введення нових правил, Що Рекомендуються, у Спеціальні чи додатки їхні Глави в порядку, передбаченому Статтею 16 Конвенції;
в) розглядає виконання положень дійсної Конвенції в порядку, передбаченому пунктом 4 Статті 13 Конвенції;
г) переглядає й обновляє текст Рекомендацій;
д) розглядає будь-які інші питання, що мають відношення до дійсної Конвенції, що можуть бути передані на його розгляд;
е) інформує Постійний технічний комітет і Рада про свої рішення.
Уповноважені органи Договірних Сторін направляють свої пропозиції, що стосуються підпунктів "а", "б", "у" і "м" пункту 5 Статті на ім'я Генерального секретаря Ради, з викладом їхнього обґрунтування, а також проханням про включення питання в повістку засідання Керуючого комітету. Генеральний секретар Ради направляє пропозиції, що надійшли, для розгляду уповноваженим органам Договірних Сторін і спостерігачам, згаданим у пунктах 2, 3 і 4 дійсні Статті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок