Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 році

Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 році

Назва:
Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 році
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,00 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 р
оці


Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 році     
1. Основні тенденції щодо створення та діяльності суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення.
У системі недержавного пенсійного забезпечення продовжується тенденція поступового збільшення кількості надавачів послуг у цій сфері. Так, станом на 01.01.07 Держфінпослуг погоджено 106 статутів недержавних пенсійних фондів, до Державного реєстру фінансових установ внесено: інформацію про 79 недержавних пенсійних фондів, з яких 63 – відкритих, 10 корпоративних та 6 професійних недержавних пенсійних фондів, а також інформацію про 41 (рис. 1). 
Рис. 1. Розподіл недержавних пенсійних фондів за видами станом на 01.01.07
Найбільша кількість недержавних пенсійних фондів зареєстрована в м. Києві – 49 з 79. Решта розміщена в регіонах (Дніпропетровська обл. - 8, Донецька обл. – 6, Харків – 4, Львів – 4, Івано-Франківськ – 4, Сімферополь -1, Суми – 1, Черкаси – 1, Херсон - 1) (рис. 2). 

Рис. 2. Інформація щодо кількості недержавних пенсійних фондів станом на 01.01.07
Основні показники діяльності недержавних пенсійних фондів у розрізі регіонів наведено у таблиці 1.
Більшість адміністраторів НПФ зареєстрована в м. Києві – 29 із 41. Решта розміщена в регіонах, а саме: Дніпропетровська обл. - 2, Львів – 3, Харків – 3, Донецьк – 2, Суми – 1, Івано-Франківськ – 1 (рис. 3). 
Рис. 3. Інформація щодо кількості адміністраторів НПФ станом на 01.01.07
Від 61 недержавного пенсійного фонду отримано повідомлення про укладені договори про надання послуг з адміністрування, управління активами та зберігання активів.
Зростання кількості суб’єктів системи недержавного пенсійного забезпечення сприяло збільшенню попиту на послуги з адміністрування недержавних пенсійних фондів. Про це свідчить кількість осіб, які пройшли навчання відповідно до Кваліфікаційних вимог до членів рад недержавних пенсійних фондів та фахівців, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 27.11.03 №137, та кількість виданих ліцензій на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів. Так, станом на 01.01.07 пройшли навчання з питань адміністрування недержавних пенсійних фондів 2898 осіб, за напрямком навчання членів рад недержавних пенсійних фондів 510 особи та головних бухгалтерів адміністраторів 28 осіб.
Станом на 01.01.07 Держфінпослуг видано 32 ліцензії на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів. Із суб’єктів, які отримали ліцензію на провадження діяльності з адміністрування: 8 – професійні адміністратори (які мають тільки ліцензію на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів); 7 – осіб, які отримали ліцензію на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів та ліцензію на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів – діяльність з управління активами, а саме управління активами пенсійних фондів; 17 – осіб, які отримали ліцензію на здійснення діяльності з адміністрування та ліцензію на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів – діяльність з управління активами, а саме управління активами пенсійних фондів та інститутів спільного інвестування.
На рис.4 відображено показники капіталізації у розрахунку на одного адміністратора, який надає послуги з адміністрування пенсійного фонду на підставі договору про обслуговування такого фонду, станом на 01.01.07. Спостерігається тенденція збільшення середнього розміру власного капіталу адміністраторів на 1,36 млн. грн. і статутного фонду адміністраторів на 2,39 млн. грн. у порівнянні з минулим роком. 

Рис. 4 Показники капіталізації у розрахунку на одного адміністратора, млн.грн.
Станом на 01.01.07 частка нерезидентів у статутному фонді адміністраторів складає 19,5% від загального обсягу статутних капіталів адміністраторів, які отримали ліцензії на здійснення адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Про стан системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні у 2006 році

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок