Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Переміщення валют України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України.

Переміщення валют України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України.

Назва:
Переміщення валют України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,16 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
на тему:
Переміщення валют України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України.


ВИВЕЗЕННЯ ТА ВВЕЗЕННЯ ВАЛЮТИ УКРАЇНИ
ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ
Дозволяється вивезення за межі України.
За умови усного декларування митному органу фізичними особами-резидентами на одну особу (незалежно від віку) коштів у сумі, яка не перевищує 1 000 гривень, - з урахуванням ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений у гривнях, та ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений в українських карбованцях.
З обов'язковою вказівкою в митній декларації фізичними особами-резидентами і нерезидентами на одну особу (незалежно від віку) коштів у сумі, яка не перевищує 10 000 гривень, в тому числі:
коштів у сумі, яка не перевищує 5 000 гривень (за номінальною вартістю),- з урахуванням ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений у гривнях та українських карбованцях, а також коштів у вигляді ювілейних та пам'ятних монет із золота і срібла, номінал яких виражений у гривнях, та ювілейних і пам'ятних монет зі срібла, номінал яких виражений в українських карбованцях, загальна сума яких за номінальною вартістю не перевищує 5 000 гривень.
Вивезення валюти України фізичними особами-резидентами і нерезидентами в сумі, яка перевищує встановлені вищезазначені норми, а також у випадках, не передбачених Законом, дозволяється на підставі індивідуальної ліцензії Національного банку за формою 03, копія якого надається відповідним структурним підрозділом Національного бан9ку до Державної митної служби України (надалі - Державна митна служба).
Дозволяється ввезення до України валюти України за умови усного декларування митному органу фізичними особами-резидентами на одну особу (незалежно від віку) коштів у сумі, яка не перевищує 1 000 гривень, - з урахуванням ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений у гривнях, та ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений у гривнях, і ювілейних і пам'ятних монет з недорогоцінних металів, номінал яких виражений в українських карбованцях (1: 100 000), з обов'язковою вказівкою в митній декларації фізичними особами-резидентами і нерезидентами на одну особу (незалежно від віку) коштів, вивезених раніше з України на законній підставі (за наявності митної декларації на їх вивезення).
Ввезення валюти України фізичними особами-резидентами і нерезидентами в сумі, яка перевищує встановлені норми, дозволяється на підставі індивідуальної ліцензії Національного банку за формою 04, копія якого надається відповідним структурним підрозділом Національного банку до Державної митної служби.
ВИВЕЗЕННЯ ТА ВВЕЗЕННЯ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ ВАЛЮТИ УКРАЇНИ ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ.
Дозволяється вивезення за межі України юридичними особами-резидентами, яким належать (орендовані, зафрахтовані або сформовані в Україні) транспортні засоби, що здійснюють пасажирські рейси за межі України, через підзвітну фізичну особу коштів у сумі, яка не перевищує 3000 гривень, для забезпечення розрахунків на транспортних засобах за надані послуги або реалізовані товари.
Якщо до пересічення митного кордону України на цих транспортних засобах надавалися послуги і/або був реалізований товар на території України, дозволяється, крім вищезазначеної суми, також вивезення через підзвітну фізичну особу отриманого виторгу в гривнях, сума якого підтверджується записом у товарно-касовій (касовій) книзі або чеками електронних контрольно-касових апаратів.
Валюта України, що вивозиться з України юридичними особами-резидентами, підлягає декларуванню відповідному митному органу підзвітною фізичною особою, яка має доручення юридичної особи - резидента на вивезення за межі України валюти України.
В митній декларації вказується повна назва юридичної особи, її місцезнаходження і номер зазначеного доручення, копія якого залишається в митниці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Переміщення валют України, іноземної валюти, банківських металів, платіжних документів, інших банківських документів і платіжних карток через митний кордон України.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок