Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> К/р з економіки і права

К/р з економіки і права

Назва:
К/р з економіки і права
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,59 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
К/р з економіки і права


Планування Контрольно-ревізійної роботи в геологічній галузі
Облік і аналіз зовнішньо-економічної діяльності.
Місце і роль держави в питання усунення одвійного оподаткування при здійсненні імпортно-експортних операцій. Характеристика і аналіз сучасного стану нормативно-правової бази по усуненню подвійного оподаткування.


1.Планування контрольно –ревізійної роботи в геологічній галузі
Частка валового продукту в геологічній галузі становить близько 40% валового національного продукту.
До 60 % наповнення бюджету відбувається за рахунок геологічної галузі. 63% валютних надходжень у бюджет країни - теж геологічна галузь.
    Якщо не торкатись якихось політичних аспектів, а лише взяти до уваги геолого-економічне обгрунтування, то останні роки, починаючи з 1998-го, - це роки зростання потужності мінерально-сировинного комплексу, економіки природо- та надрокористування.
Саме тому плануванню контрольно-ревізійної роботи в геологічній галузі приділяється велика увага. Відпрацьовуються нові форми і методи контрольно-ревізійної роботи стосовно планування та організації контрольно-ревізійних дій, координації роботи з Рахунковою палатою України, органами державної податкової служби, правоохоронними органами, контрольно-ревізійними підрозділами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, інформування органів виконавчої влади та самоврядування. Регулярному дослідженню підлягають стан дотримання вимог законодавства, що регламентує закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, а також використання і повернення іноземних кредитів, отриманих під гарантію Уряду.
Планування контрольно-ревізійної діяльності необхідно для чітких та своєчасних перевірок цієї важливої для України галузі. Створення планових перевірок є необхідною передумовою для ефективної роботи цієї галузі. Планування контрольно-ревізійної діяльності полягає в визначеному плані діяльності, чіткої побудови логічної схеми перевірки для більш повної перевірки.

2.Місце та роль держави в питанні усунення подвійного оподаткування при здійсненні імпортно-експортних операцій. Характеристика і аналіз сучасного стану нормативно-правової бази по усуненню подвійного оподаткування.
Питання уникнення подвійного оподаткування гостро постає перед нашою державою при здійсненні експортно-імпортних операцій. Уникнення подвійного оподаткування є першочерговою задачею для покращання умов діяльності на Україні інвесторів та імпортерів.
Для цього Україна ратифікувала цілий ряд угод з урядами інших країн, які дозволяють уникнути подвійного оподаткування.
Наприклад Україна і Угорська Республіка, уклали Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень (24.06.96), Кабінет Міністрів України і Уряд Республіки Корея уклали Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи та капітал, 29 вересня 1999 року в м. Києві і т.д.
З метою уникнення подвійного оподаткування угодами (конвенціями) про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухилянням від сплати податків на доходи і капітал (майно) встановлені дві категорії правил.
Перша стосується різних видів доходів, визначених, як правило, у статтях з 6 по 21 двосторонніх угод, укладених Україною, які визначають відповідні права оподаткування держави-джерела і держави-резиденції. За деякими статтями доходу і майна виняткове право оподаткування надається одній із Договірних Держав. Друга Договірна Держава, таким чином, не може оподатковувати ці доходи, і подвійне оподаткування уникається. Як правило, це виняткове право оподаткування надається країні резиденції. Згідно з іншими статтями доходу і майна право оподаткування не є винятковим. Щодо деяких видів доходу (дивіденди, відсотки, роялті), незважаючи на право обох Держав оподатковувати ці види доходу, сума податку, що стягується державою-джерелом, обмежена ставкою податку.
Друга категорія, в міру того як ці положення дають державі джерела повне або обмежене право оподаткування, держава резиденції повинна усунути подвійне оподаткування відповідно до свого законодавства або методом кредиту, або методом звільнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: К/р з економіки і права

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок