Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> К/р контроль і ревізія

К/р контроль і ревізія

Назва:
К/р контроль і ревізія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,69 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
К/р контроль і ревізія


ПЛАН


Вступ
У системі навчальних дисциплін даний курс входить до складу спеціальної фахової підготовки бакалаврів спеціалізації «Бухгалтерський облік і аудит».
Вивчення курсу базується на загальнотеоретичних і практичних знаннях економічної теорії, бухгалтерського обліку, машинної обробки економічної інформації, основ господарського права, фінансів, економічного аналізу.
Метою дисципліни «Контроль і ревізія» є навчити студентів правильно застосовувати теоретичні знання з контролю і ревізії на практиці, професійно грамотно використовувати в роботі нові форми і методи контролю для попередження і недопущення порушень і недоліків у господарсько-фінансовій діяльності підприємств та організацій і подальшого їх усунення, а також викриття внутрішніх резервів для підвищення ефективності використання матеріальних і фінансових ресурсів, активізації підприємницької діяльності.
Завданням дисципліни є надання студентам необхідних теоретичних знань і практичних навиків з контролю і ревізії в умовах ринкової економіки, оволодівши якими, майбутній фахівець зможе кваліфіковано здійснювати контроль фінансово-господарської діяльності підприємств та організацій.


1. Ревізійні комісії колективних підприємств
Ревізійна Комісія є органом колективного підприємства, який здійснює контроль за фінансовою діяльністю виконавчої дирекції колективного підприємства, її відділень, представництв та підприємств.
Ревізійна Комісія підзвітна і підпорядкована Загальним Зборам колективного підприємства.
У своїй діяльності Ревізійна Комісія керується діючим законодавством України, Статутом колективного підприємства, іншими внутрішніми нормативними актами і рішеннями, прийнятими Загальними Зборами колективного підприємства.
Ревізійна Комісія обирається Загальними Зборами колективного підприємства з числа членів – громадян та колективних членів у кількості, яка визначається Загальними Зборами колективного підприємства.
Ревізійна Комісія обирається на весь строк повноважень, передбачений Статутом колективного підприємства. У разі, якщо по закінченню строку повноважень складу Ревізійної Комісії, Загальними Зборами не обраний новий її склад, Ревізійна Комісія діє до обрання нового складу.
У разі вибуття члена Ревізійної Комісії з її складу до закінчення строку повноважень, Загальні Збори обирають замість нього нового члена Ревізійної Комісії на решту строку повноважень.
Загальні Збори можуть достроково переобрати членів Ревізійної Комісії на решту строку повноважень.
До складу Ревізійної Комісії входять голова та члени. Голова Комісії обирається на першому засіданні з числа членів Ревізійної Комісії. При необхідності Ревізійна Комісія зі свого складу може обрати заступника голови.
Членами Ревізійної Комісії не можуть бути члени Ради колективного підприємства та виконавчої дирекції.
Ревізійна Комісія за дорученнями Загальних Зборів, Ради колективного підприємства, з власної ініціативи або на вимогу членів колективного підприємства, що володіють у сукупності більш як 10 відсотками голосів, відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль та перевірку:
- фінансово-господарської діяльності виконавчої дирекції колективного підприємства, її відділень, представництв, та створених нею підприємств;
- виконання встановлених Загальними Зборами, Радою колективного підприємства планів та основних напрямків діяльності колективного підприємства;
- виконання рішень виконавчої дирекції з питань фінансово-господарської діяльності і їх відповідність чинному законодавству та Статуту колективного підприємства;
- виконання договірних зобов’язань колективного підприємства;
- вжиття виконавчою дирекцією заходів по недопущенню непродуктивних витрат, а у разі їх наявності вжиття відповідних заходів до безпосередніх винуватців;
- виконання рішень по усуненню недоліків, що виявлені попередньою ревізією;
- правильність ведення бухгалтерського обліку і звітності, достовірність відображених в них даних;
стан каси, майна та оборотних коштів колективного підприємства;
збереження майна та коштів;
додержанням інтересів Організації та її членів, тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: К/р контроль і ревізія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок