Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Звіт про проходження виробничої практики

Звіт про проходження виробничої практики

Назва:
Звіт про проходження виробничої практики
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,45 KB
Завантажень:
634
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Звіт про проходження виробничої практики


План
1. Вступ.
2. Характеристика від бази практики:
а) вид діяльності;
б) організаційна структура підприємства;
в) наявність і характеристика комп’ютерної техніки.
3. Участь студента – практиканта у практичній діяльності установи.
4. Висновок.


Слово “комп’ютер” означає обчислювач, тобто пристрій для обчислень. Це пов’язано з тим, що перші комп’ютери створювались лише для обчислень.
Сучасні комп’ютери по заданій програмі можуть виконувати обчислення навіть без присутності людини. Крім того, комп’ютери містять пам'ять, де зберігаються внесені дані та результати обчислень.
В наш час потрібно вміти працювати з ПК (ОС Windows, Word, Excel, Access). Ці програми мають широке застосування, але ними професійні навики не обмежуються. Компютерні технології застосовуються в різних галузях: у видавництвах, великих бібліотеках, парламентах, міністерства, банках, на складах, податкових інспекціях, у сфері розваг. Тому зростає попит на комп’ютерних спеціалістів. Особливо популярні спеціалісти з комп’ютерної верстки та макетування, комп’ютерні художники і дизайнери, спеціалісти банківських та бухгалтерських систем та комп’ютерних мереж.
На сучасному етапі не обходиться без комп’ютерних операцій і діловодство. Комп’ютерні технології обробки документальної інформації повинні відповідати вимогам ДСТУ та інструкції.


Закрите акціонерне товариство “Прикарпаття” засноване на базі майна Коломийського орендного підприємства “Прикарпаття” шляхом викупу акцій на повну вартість майна.
Метою діяльності Товариства є реалізація економічних, соціальних, професійних і творчих інтересів акціонерів та працівників Товариства, отримання прибутку від діяльності по задоволенню суспільних потреб.
Підприємство спеціалізується на виробництві та реалізації металовиробів (посуд стальний оцинкований, вентилятори загального призначення, сейфи, шафи металеві, ліжка, карнизи та ін.), кабельно-провідникових виробів (кабелі, проводи, шнури, кабельні стрічки), електропобутових виробів (електропаяльники, електрорадіатори), товарів народного споживання (відра, граблі, шашки, вішалки, деталі до вичислю вальних машин та ін.).
Закрите акціонерне товариство виконує науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи по розробці нових видів металовиробів та іншої продукції. Товариство здійснює впровадження, експлуатацію та ремонт виробничих потужностей. Підприємство займається посередницькою та торговельною діяльністю та надає послуги населенню.


Проходячи практику на ЗАТ “Прикарпаття”, я ознайомилась з правилами безпеки при роботі з ПК, вивчила специфіку установи. Я дізналась про те, як потрібно правильно реєструвати, датувати та копіювати документи, виготовляти особові, розпорядчі, довідково-інформаційні документи та документи, що містять комерційну таємницю. Ознайомилась з посадовою інструкцією секретаря-діловода. Вона складається з п’яти основних розділів: загальні положення, функції, посадові обов’язки, права, відповідальність. Інструкція визначає порядок ведення загального діловодства. Її положення поширюються на всю службову документацію, в тому числі, створювальну за допомогою ПК.
Всю відповідальність за зміст та оформлення службових документів несе секретар-діловод. Тому необхідно досконало знати розміщення реквізитів у документах і правильно реєструвати вхідну та вихідну документацію.


Календарний графік проходження практики
№ п/п | Зміст | Тижні
1 | 2
1 | 2 | 3 | 4
1 | Ознайомлення з правилами безпеки, вивчення специфіки установи. Робота з вхідною та вихідною документацією, документами, що містять комерційну таємницю | Х
2 | Ознайомлення з посадовою інструкцією секретаря-діловода, номенклатурою справ підприємства. Реєстрація, датування та копіювання документа. Підготовка звіту та його здача. | Х


Робочі записи студента-практиканта під час проходження практики
Дата | Зміст роботи | Примітка
17.12 | Ознайомлення з правилами безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Звіт про проходження виробничої практики

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок