Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Економіка підприємства

Економіка підприємства

Назва:
Економіка підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,26 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Вступ
Розділ 1. Підприємство. Його суть, правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама.
Розділ 2. Виробнича потужність і розробка виробничої програми у вартісних і кількісних показниках. Оцінка використання потужності.
Розділ 3. Основні засоби виробництва. Розрахунок показників стану, руху і використання.
Розділ 4. Матеріально-технічне забезпечення виробництва продукції.
Розділ 5. Персонал підприємства. Продуктивність організація праці і заробітної плати.
Розділ 6. Оборотні засоби виробництва. Розрахунок оборотних коштів.
Розділ 7. Затрати на виробництво продукції. Складання калькуляції вартості одиниці продукції. Рентабельність виробництва продукції.
Розділ 8. Критичний і прогнозований обсяги виробництва.
Розділ 9. Оцінка фінансового стану підприємства.
Розділ 10. Відносини з бюджетом.
Розділ 11. Результати реалізації продукції і забезпеченість коштами, матеріально-сировинними ресурсами і проведення інноваційної діяльності.
Висновок
Список використаної літератури


Вступ:
Глибоке вивчення економіки підприємства має велике значення
для формування спеціаліста взагалі, а тим більше для
формування спеціаліста економічних служб підприємства і сфери
управління.
Без знань економіки не можна зрозуміти сутності соціально-економічного розвитку, їх мети і шляхів забезпечення зростання ефективності підприємницької діяльності.
Питання розвитку національної економіки України на даному етапі розвитку відіграють особливу роль, так як Україна переходить від командно-адміністративної системи управління до ринкових економічних відносин, а історичний досвід суспільного розвитку стверджує, що в усіх випидках перемагає та соціально-економічна формація, яка забезпечує якісно вищий рівень життя суспільстваства порівняно з попередньою, яку вона міняє. Зрозуміло, спожити можна лише те, що виготовлено. Ось чому перевагу необхідно надавати організації, управлінню і розвитку виробництва, розвитку національної економіки України.
В даній роботі буде розглядатись робота підприємства «Арія». Це підприємство буде спеціалізуватись на виробництві східців. Для виробництва даного продукту ми використовуємо металеві труби шурупи, лако-фарбувальні матеріали. Ці ресурси підприємство отримує від інших підприємств-виробників. В перспективі підприємство планує збільшити обсяги та асортимент продукції, що позволить збільшити прибуток. З підприємством «Арія» конкурує ряд інших великих та малих підприємств-виробників даної продукції. Отже, потрібно покращувати якість товару, що пропонується на ринок. Підприємство рекламується в засобах масової інформації регіону.
Розділ 1. Підприємство. Його суть, правові основи і коротка характеристика його діяльності.
Основною виробничо-господарською ланкою національної економіки є підприємство. Поняття підприємство сформульовано у Законі України "Про підприємства в Україні".
Підприємство - самостійний господарюючий суб'єкт, який має права юридичної особи та здійснює виробничу, науково-дослідницьку і комерційну діяльність з метою отримання відповідного прибутку (доходу). Підприємство здійснює виробничу діяльність, тобто є товаровиробником. У практиці господарювання кожне підприємство становить складну виробничо-економічну систему, що здійснює багато видів діяльності.
Закон визначає підприємство як господарський суб’єкт. Суть цього визначення полягає в тому, що підприємство є товаровиробником, трудовим колективом, який на професійній основі виробляє і реалізує товар з метою отримання прибутку.
Окрім цього, підприємство є самостійним господарюючим суб’єктом. Юридичний аспект даного визначення полягає в тому, що підприємство при здійсненні своєї господарської діяльності має право з власної ініціативи приймати будь-які рішення, що не суперечать чинному законодавству України .
Підприємство має права юридичної особи, тобто повинно мати певні ознаки, без яких воно не може бути визнано юридичною особою.
По-перше, підприємство повинно мати в своїй власності, господарському віданні або оперативному управлінні відокремленне майно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: Економіка підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок