Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Шляхи удосконалення форм і методів навчання незайнятого населення підприємницькій діяльності

Шляхи удосконалення форм і методів навчання незайнятого населення підприємницькій діяльності

Назва:
Шляхи удосконалення форм і методів навчання незайнятого населення підприємницькій діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,28 KB
Завантажень:
344
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Шляхи удосконалення форм і методів навчання незайнятого населення підприємницькій діяльності
(на матеріалах районного центру зайнятості)


План
Вступ..........................................................................................................3
Розділ I
Залучення безробітних до самостійної зайнятості ...........................5
Розділ II.
Основні напрями та послідовність здійснення заходів щодо залучення безробітних до самозайнятості та підприємницької діяльності..................................................................................................6
2.1. Критерії відбору кандидатів для підготовки до підприємництва.........................................................................................7
2.2.Орієнтаційні заняття........................................................................8
2.3 Зміст та структура бізнес – плану..................................................9
Розділ III. Самозайнятість у Жидачівському районному центрі зайнятості ...............................................................................................11
Розділ IV. Програми підтримки самозайнятості та підприємницької діяльності в зарубіжних країнах.....................................................................................................13
Висновки.................................................................................................16
 


Вступ
Самозайнятість, як засіб боротьби з безробіттям, надає можливість отримання джерел існування, дозволяє в повній мірі використати індивідуальні фізичні та розумові здібності людини на вирішення завдань в будь-якій галузі господарства.
Сфера самозайнятості громадян, як достатньо гнучка в організації виробництва та використанні особистої ініціативи, спроможна включатися у вирішення економічних проблем на засадах приватної та колективної форм власності.
У ринкових умовах необхідність підвищення питомої ваги самозайнятого населення взагалі та підприємців малого бізнесу зокрема, зумовлюється не тільки потребами конкретної особистості, але й умовами розвитку праці.
У багатьох країнах світу розробляються спеціальні програми сприяння самозайнятості, забезпечується їх нормативно-правове регулювання.
Наприклад, в США на малих підприємствах працюють - 54% всього населення, в Італії – 78%, в Японії – 78%. Вони виробляють щороку 50-60% валового внутрішнього продукту.
В Україні у сфері підприємництва зайнято лише 8% працюючих громадян. Тому держава, всебічно стимулюючи самозайнятість безробітних, активно сприяє розвитку приватного підприємництва та ефективному використанню ділових і організаційних здібностей особи в умовах ризикової діяльності.
Ці заходи передбачають, також, відбір та орієнтацію безробітних на створення власної справи, навчання і стажування їх на малих підприємствах, отримання мікрокредиту, лізингового устаткування, тимчасового офісу у бізнес-інкубаторі, безкоштовних послуг бухгалтера, охорони, офіс менеджера, зв’язку тощо.
Бути бізнесменом сьогодні- значить бути продуктивним та наполегливим у боротьбі за впровадження своїх ідей, правильно обирати стратегію свого розвитку, знайти відповідь на питання: “Що я повинен зробити сьогодні, щоб завтра досягти успіху?”
Активність і діяльність у різній мірі притаманні кожному з нас, для підприємницької діяльності – вони мають особливе значення. Навіть при поверхневому знайомстві з життям та діяльністю відомих підприємців зі світовими іменами стає очевидною основа їхнього успіху – цілісність особистості, яка має значний інноваційний потенціал та ентузіазм. Здатність втілювати нові, незвичні ідеї в кінцевий продукт- основна риса успішного підприємця.
Успішне вирішення проблеми самостійної зайнятості в звичайній мірі залежить від чіткого визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва та тих сфер діяльності, де є стійкий попит на певні товари або послуги.
 


Розділ І. Залучення безробітних до самостійної зайнятості.
Створення умов для розвитку підприємництва є одним із головних принципів державної політики зайнятості населення України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Шляхи удосконалення форм і методів навчання незайнятого населення підприємницькій діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок