Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів та стратегія використання опціонів.

Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів та стратегія використання опціонів.

Назва:
Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів та стратегія використання опціонів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,86 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Тема: Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів та стратегія використання опціонів.
План.
Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів.
Стратегія використання опціонів.
1. Основна різниця між опціонами і ф'ючерсами у співвідношенні між ризиком і негайним доходом. Купивши ф’ючерсний контракт, покупець має необмежений потенціал прибутку і ризик, який дорівнює всій вартості контракту і крім того між учасниками угоди не проходить рух грошових засобів в момент відкриття ф’ючерсної позиції.
При купівлі опціона відбувається таке:
розмір ризику покупця обмежений оплаченою премією опціона, а не всією вартістю контракта;
розмір прибутку продавця обмежений розміром премії;
продавець одержує цю премію на початку угоди.
Продавець ф’ючерсного контракту має потенційний прибуток, який дорівнює сумі всієї вартості контракта. Продавець опціона на цей контракт в дійсності продає ту частину цього прибутку, яка знаходиться нижче ціни зіткнення за гарантований початковий прибуток в формі премії, опціона.
Він обмінює ???? можливий прибуток на невеликий, але гарантований початковий прибуток і зберігає ризик своєї позиції незмінним. Покупець з другої сторони платить продавцю за зняття з нього частини ризику, що знаходиться нижче ціни зіткнення.
Тому купівля опціонів відходить тим трейдерам, які не люблять ризик, а продаж опціонів привабливий для тих, хто цінить гарантований приплив грошових засобів.
З іншої сторони, вибір між операціями з ф'ючерсами і операціями з опціонами визначається також можливістю визначення змін цін. Якщо можна точно знати в яку сторону будуть змінюватися ціни, то переважаючими будуть операції з ф'ючерсами, оскільки не має потреби платити премію опціона як захист від несприятливих змін цін.
Якщо передбачається можливе підвищення цін, але при цьому є велика ймовірність раптового їх зниження, то купівля опціона на купівлю буде кращою стратегією.
А в тому випадку, коли передбачається точно зміна цін, але невідмінний їх напрямок, найкраще купити опціон (можливо опціон і на купівлю і на продаж). Це буде операція, яка базується на чистій нестабільності.
Якщо абсолютно відомо, що ціни змінюватись не будуть зовсім, то кращою стратегією буде продаж опціонів. Це єдина стратегія, що дозволить одержати прибуток на ринку при відсутності цінових коливань.
Можна показати різницю між опціоном і ф’ючерсним контрактом таким чином: ф'ючерсний контракт є крайнім прикладом опціона – це опціон на купівлю з ціною зіткнення, що дорівнює нулю, оскільки якщо вважати, що ціна зіткнення опціона дорівнює нулю, то ціна опціона буде дорівнювати вартості ф’ючерсного контракту. Тимчасова вартість буде відсутня, оскільки ціни не можуть знизитись нижче нуля, опціон буде відрізнятися лише часом виплати грошей. Якщо обидві сторони домовляються про відстрочку платежа премії до терміну опціона, то такий опціон і ф'ючерсний контракт стають однаковими.
Якщо ціна зіткнення опціона дорівнює нулю, то він ніколи немає тимчасової вартості, бо тимчасова вартість це ціна, яка оплачена за захист від падіння цін нижче ціни зіткнення, а цей ризик в даному випадку відсутній.
2. Стратегія використання опціона дуже багатогранна, в них можуть поєднуватися операції з самими опціонами, комбінації опціонів і ф'ючерсних контрактів та інші варіанти.
Стратегія використання опціонів ділиться на 2 групи в залежності від мети операції.
операції опціонами, їх комбінаціями і поєднаннями;
опціонів і ф'ючерсів з метою спекуляції;
операції з опціонами для хеджування угод на реальному ринку;
Самими простими є операція на купівлю і продажу опціонів на купівлю і продажу.
Можна простежити вплив зміни цін ф’ючерсного контракту на опціон в момент закінчення його терміну, а також прибуток чи збитки позиції по опціону при зміні цін ф’ючерсного контракту.
Наприклад, тримач довгої позиції виграє одиницю при кожному підвищенні цін на одиницю і втрачає одиницю при кожному падінні ціни на одиницю.
А тримач короткої позиції має прибуток, рівний розміру падіння ціни і збиток рівно розміру підвищення ціни.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Порівнювання ф’ючерсних контрактів і опціонів та стратегія використання опціонів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок