Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Основні етапи створення підприємства

Основні етапи створення підприємства

Назва:
Основні етапи створення підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,96 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Основні етапи створення підприємства
Обмірковуючи етапи створення власної справи, початківцю слід здійснити вибір господарського поля підприємства, визначити загальні умови інвестування, ринкову стратегію і господарську нішу, спеціалізацію діяльності, технологію виробництва, оцінити попит і пропозицію на товарному ринку, вивчити існуючі пільги у системі оподаткування, переваги, обмеження, перешкоди, а також уявити, як буде здійснюватись процес управління підприємством.
Підприємство може створюватись у таких випадках: за рішенням власника майна або уповноваженого ним органа; за рішенням трудового колективу; в результаті виділення зі складу діючого підприємства однієї або декількох структурних одиниць; на базі структурного підрозділу діючого об'єднання за рішенням трудового колективу, якщо на це є згода власника або уповноваженого ним органу. Поштовхом для створення нового підприємства можуть слугувати:
• бажання спробувати організувати власну справу та досягти успіху у сфері бізнесу;
• наявність винаходу, ноу-хау, нового продукту, послуги, технології, можливість реалізувати перспективний проект;
• незаповнена ринкова ніша, район, де практично відсутній певний вид обслуговування або незадоволений споживчий попит;
• нове для споживача поєднання товару і послуги, ціни і якості, що забезпечить конкурентні переваги продукту при виході з ним на ринок.
Основними етапами створення та реєстрації підприємства є:
І.Рішення про створення нового підприємства та моделювання його діяльності. Складові цього етапу — висунення бізнес-ідеї, пошук парт- нерів-засновників, вибір виду (видів) підприємництва, складання бізнес-плану.
Документ: бізнес-план.
2.3бори засновників. Вибір організаційно-правової форми підприємства, вибори або призначення керівника, органів управління і контролю.
Документ: витяг із протоколу зборів засновників.
3. Підготовка установчих документів. Розробка засновницького договору, статуту.
Документи: засновницький договір, статут.
4. Підготовча організаційна робота. У реєстраційному відділі рай- держадміністрації одержати довідкову інформацію про особливості реєстрації новостворюваних підприємств у районі, необхідні для цього документи, режим роботи учасників реєстраційного процесу, рахунки у банках, кошти на які вносяться на етапі створення підприємства. Отримати бланк реєстраційної картки. У банку, де передбачається відкрити рахунок, одержати бланк заяви та банківську картку.
Документи: бланки документів.
5. Підготовка додаткових документів (при необхідності):
• відкрите акціонерне товариство оформляє звіт про проведення підписки на акції, який повинен бути засвідчений державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України;
• юридична особа, для якої законом встановлено вимоги щодо формування статутного фонду (товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство) готує документ, що підтверджує внесення засновниками внесків до статутного фонду в розмірі, передбаченому законодавством (не нижче граничного рівня);
• селянське (фермерське) господарство готує копію Державного акта на право приватної власності на землю або копію державного акта на право постійного користування землею засновником, або нотаріально посвідчена копія договору оренди;
• іноземна юридична особа повинна мати документ про підтвердження реєстрації іноземної особи в країні її місцезнаходження.
Документи: необхідні додаткові документи.
6. Засвідчення документів у нотаріальній конторі:
• нотаріально засвідчити у статуті та засновницькому документі підписи фізичних осіб у присутності нотаріуса та наявності паспортів. Установчі документи повинні бути пронумеровані, прошиті і підписані усіма засновниками;
• можна водночас засвідчити заповнену банківську картку зі зразками підписів керівника і бухгалтера;
• при необхідності засвідчується копія реєстраційного свідоцтва засновника — юридичної особи;
• орендне підприємство готує копію договору оренди;
• сплатити державний збір за нотаріальні послуги.
Документи: нотаріальне засвідчення документів, квитанція про
сплату державного збору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Основні етапи створення підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок