Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ

ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,09 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ
Сутність, зміст та призначення організаційно-інформаційної моделі фінансового аналізу. Економічна інформація та основні ознаки її класифікації у фінансовому аналізі. Бухгалтерська звітність -інформаційна основа фінансового аналізу: її склад і зміст. Система інформаційного забезпечення фінансового аналізу. Основні принципи формування раціональних потоків інформації. Автоматизований банк даних - основний компонент інформаційного забезпечення. Зміст загальної схеми формування економічної інформації в умовах застосування ПЕОМ. Основні елементи організації аналітичної роботи на підприємстві. Зміст аналітичного процесу з використанням ПЕОМ. Основні етапи організації фінансового аналізу на підприємстві.
Оргаїшаційпо-інформаційна модель як засіб формалізації фінансового аналізу суб'єктів господарювання
Будь-яка цілеспрямована діяльність потребує певних обмежень і передбачає визначення суб'єктів діяльності, її об'єктів, мети та завдань, вирішення яких є умовою досягнення мети діяльності, формування інформаційної бази, методів і прийомів, за допомогою яких передбачається вирішити поставлені завдання.
Одним із засобів формалізації аналізу суб'єктів господарювання є розробка організаційно-інформаційної моделі, яка поєднує обидві основні складові фінансового аналізу: організаційну та інформаційну. Організаційні питання, які вирішуються на рівні розробки моделі фінансового аналізу діяльності підприємства, стосуються характеристики його суб'єктів, об'єктів, мети і завдань та методичного забезпечення. Інформаційні питання охоплюють побудову інформаційної бази аналізу: визначення джерел інформації, характеристику інформаційного забезпечення та розробку системи показників, за допомогою яких передбачається досліджувати об'єкти аналізу.
Важливим принципом створення інформаційної бази аналізу є забезпечення повноти інформації щодо досліджуваного об'єкта.
Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності підприємства є стислою характеристикою його суб'єктів та об'єктів, мети і завдань, системи показників, що визначають параметри
об'єктів, інформаційної бази, методів і прийомів перетворення економічної інформації, узагальнення результатів аналізу.
Організаційно-інформаційна модель фінансового аналізу суб'єктів господарювання складається з шести взаємопов'язаних блоків.
Перший блок - «Мета і завдання аналізу» - передбачає визначення мети аналітичної діяльності та системи завдань, послідовне вирішення яких призведе до досягнення поставленої мети.
Другий блок - «Об'єкти та суб'скти аналізу» - характеризує об'єкти аналітичної діяльності та основні параметри, за якими дані об'єкти підлягають дослідженню, а також суб'єкти аналізу стосовно конкретних завдань, які належать виконати для досягнення мети аналізу.
Третій блок - «Система показників аналізу» - складається з переліку показників, за якими передбачено дослідити об'єкти аналізу, з визначенням певних термінів тривалості аналітичного періоду.
Четвертий блок - «Інформаційна база аналЬу» - визначає джерела утворення та види економічної інформації, за допомогою якої мають досліджуватись об'єкти аналізу.
П'ятий блок - «Методичне забезпечення аналізу» - передбачає характеристику методів та прийомів обробки економічної інформації.
Шостий блок - «Прийоми узагальнення та реалізації результатів аналізу» - характеризує заключну стадію економічного аналізу, яка завершується прийняттям управлінських рішень щодо подальшого розвитку об'єктів аналізу.
3.2. Характеристика та класифікацій економічної інформації
Найважливішою складовою частиною управлінського процесу, основою фінансового аналізу є система економічної інформації. Економічна інформація - це сукупність даних, які па базі попереднього якісного пізнання переважно кількісно відображають соціально-економічні відносини та використовуються для аналізу, управління, планування і прогнозування соціально-економічного розвитку. Стосовно суб'єкта господарювання (основної ланки економіки), економічна інформація являє собою сукупність даних, що характеризують його економічну і фінансову діяльність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 



Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок