Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Характеристика народногосподарського підприємництва

Характеристика народногосподарського підприємництва

Назва:
Характеристика народногосподарського підприємництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,03 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Характеристика народногосподарського підприємництва
Природні умови розвитку сільського господарства у районі характеризуються його розміщенням у перед гірській зоні лісостепу із розчленованим рельєфом ерозійного походження на північно-східній частині та пласнорівною поверхнею правобережжя Дністра на південно-західній території. На схилах горбів лівобережжя поширені карбонатні лесовидні суглинки.
М’які, кліматичні умови сприятливі для сільського господарства. Середньорічна температура +7 0С +80С, на території достатня вологість. Період активної вегетації сільськогосподарських культур 160 – 166 днів. Це дає можливість вирощувати в районі озиму і яру пшеницю і ячмінь, кукурудзу, картоплю.
Матеріально-технічна база сільськогосподарського виробництва району досить розвинута. В господарствах району не кінець 1990 року нараховувалось 412 тракторів, 419 автомобілів, 115 зернових комбайнів, 21 бурякозбиральних комбайнів, 135 сівалок, 219 культиваторів, 125 плугів.
Із загальної площі (69 700 га), яку займає наш район, за господарствами закріплено 44 га земель в тому числі і під садівництво 22 га.
Господарство району спеціалізується в галузі тваринництва м’ясо-молочному напрямку – 54,6%, а в галузі рослинництва на виробництві цукрових буряків – 33%. Рослинництво у районі різноманітне. Більшу частину ріллі займають зернові та зернобобові культури, посіви яких становлять 9856 га, 1675 га зайнято під посіви цукрового буряка, 460 га – під посівами льону довгунця, 570 – під посівами картоплі, 238 га – під посівами овочів.
Розвинуте в районі і тваринництво, яке спеціалізується на розведені ВРХ, свиней, овець, коней, птиці, риби.
В індивідуальних господарствах нараховувалось 13 487 голів великої рогатої худоби, в тому числі 7 корів.
Розведенням птиці займається в районі птахрадгосп, де вирощують курей бройлерів. Господарство забезпечує населення яйцями.
Рибгосп „Рудники” займається розведенням риби та качок. Він займає загальну площу водойм 597 га, в тому числі під товарною рибою 525 га, пі зарибком 72 га.
Державі в середньому у рік продається 740 т риби і 100 т качиного м’яса.
У водоймах вирощують короп і у невеликій кількості форель, товстолобики та білий амур.
Риба і копчене м’ясо реалізуються в торгівельні точки Миколаївського, Дрогобицького, Жидачівського районів.
Інкубаторна птахівна станція розташована на території Розвадова. На інкубаторній станції виводять курчат і каченят. Курей утримують на фермі в с. Раделичі. Їх поголів’я становить 10 штук. Качки утримуються на фермі с. Верин. Їх поголів’я становить 4 тисячі штук.
Свою продукцію підприємство продає на територію станції, на ринках м. Миколаєва, м. Львова, Стрия, Дрогобича.
Комбікормовий завод був заснований у 1969 році. Під час жнив робітники заводу приймають і просушують майже весь зерноурожай району. Від господарств району приймають більше 9000 т зернових.
Зерновий комплекс заснований у серпні 1980 року. Профіль роботи такий: доведення насіння до високих посівних кондицій.
Зерноочисний комплекс тримає зв’язки з Миронівським науково-дослідним інститутом, з Київським НДІ економіки імені Шліхтера, львівським сільськогосподарським інститутом.
Сільсьгоспхімія створена в грудні 1979 році. Об’єднання займається агрохімічним обслуговуванням сільськогосподарського виробництва і постачання сільськми господарствам мінеральних добрив, кормових добавок, засобів захисту рослин.
Ремонтно-транспортне підприємство утворене на базі районного об’єднання „Сільгосптехніка” у 1986 році, яке розташоване на території Розвадова.
Підприємство спеціалізується на ремонті тракторів ЮМЗ-6Л ат агрегатів до них і наданні автотранспортних послуг підприємствам агропромислового комплексу області.
Миколаївське АТП №14627 засноване в 1954 р. Воно займається перевезенням пасажирів і обслуговує населення Миколаївського, Жидачівського, Городоцького, Стрийського районів.
Транспортом підприємства здійснюється чотири міжобласних маршрутів: Львів – Івано-Франківськ, Львів – Міжгір’я, Львів – Мукачево.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Характеристика народногосподарського підприємництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок