Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Аудиторські послуги

Аудиторські послуги

Назва:
Аудиторські послуги
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,49 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПЛАН
Аудиторські послуги
1. Консультаційні послуги, не пов'язані з аудитом
2. Аудиторська оцінка вартості об'єктів приватизації та оренди
3. Аудит спільних підприємств
4. Аудит акціонерних товариств
5. Аудит цінних паперів
6. Аудит інвестицій
7. Аудит комерційних банків


АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ
1. Консультаційні послуги, не пов'язані з аудитом
Зарубіжна і вітчизняна практика аудиторства показує, що до ауди-торів усе частіше почали надходити замовлення на виконання низ-ки завдань, що виходять за рамки перевірки фінансових звітів. Укладачі стандартів намагалися не відставати від бурхливого зро-стання попиту на такі послуги, внаслідок чого почали з'являтися чис-ленні атестаційні стандарти та стандарти аудиторської і бухгалтер-ської діяльності. Ці стандарти допомагають вийти з цілого ряду не-типових ситуацій, що виникають у процесі складання аудиторського висновку і під час виконання завдань, безпосередньо не пов'язаних з аудитом, особливо при компіляціях (збиранні й обробці даних).
У Законі України "Про аудиторську діяльність" (стаття 20) пе-редбачено аудиторські послуги у вигляді консультацій, які можуть надаватися на підставі договору, письмового або усного звернення за-мовника до аудитора (аудиторської фірми). У такому договорі про надання аудиторських послуг передбачаються предмет і термін пере-вірки, обслуговування аудиторських послуг, розміри й умови оплати, відповідальність сторін.
Аудитори чи аудиторські фірми надають консультаційні послуги щодо організації і відновлення бухгалтерського обліку, складання де-кларацій про доходи, складання фінансової звітності, проведення ана-лізу господарської діяльності, оцінювання активів і пасивів, консультацій з питань податкового законодавства, з маркетингу і права тощо.
У процесі консультування аудитори повинні дотримуватися прин-ципів професіоналізму, компетентності, об'єктивності в роботі, конфі-денційності, правил етики тощо.
Від консультанта вимагається ретельна підготовка. Він цікавить-ся проблемами клієнта, фінансовим станом суб'єкта підприємниць-кої діяльності й повинен ретельно оцінити і передбачити, яку допо-могу можна надати замовнику. Консультант збирає інформацію (пер-винну док\ ментацію, бухгалтерські регістри, звіти клієнта, опубліко-вані матеріали тощо), складає план і графік виконання.
Завдання подається клієнту для обговорення!, схвалення і прий-няття рішення, після чого укладається контракті у вигляді листа-до-говору (сторони, обсяг завдання; робоча продукція і звіти; гонорар і витрати; процедури складання звіту і оплати; обов'язки сторін; відпо-відальність; підписи і дати). Консультант підготовляє і системати-зує дані.
До і під час виконання завдання клієнт може одержати декілька про-міжних звітів про хід консультування. Заключний звіт має вказувати на реальні переваги, отримані внаслідок змін, давати клієнту реко-мендації про те, що треба робити або чого сліді, уникати в майбут-ньому.
Добрий звіт має бути для клієнта керівництвом для подальшого розвитку суб'єкта господарювання.
2. Аудиторська оцінка вартості об'єктів приватизації та оренди
Майно оцінюється за відповідною вартістю з урахуванням зносу. За такою оцінкою визначають початкову (аукціонну) ціну держав-ного підприємства, розмір статутного капіталу, що створюється під час приватизації, а також визначають ціни майна державного підпри-ємства або окремих об'єктів при переданні його в оренду.
Відновною вартістю основних засобів є їх балансова вартість з урахуванням індексації. Але в оцінці майна не беруться до уваги земля, на якій розміщено підприємство, надра тощо. Оцінювання вартості об'єктів інвентаризації та оренди здійснюють спеціальні комісії. Так, під час приватизації майна державних підприємств — спеціальна державна комісія з приватизації; Слід час приватизації невеликих державних підприємств — комісія, створена керівником даного підприємства і затверджена державним органом приватизації, причому головою комісії призначають керівник а підприємства; при фонді державного майна працює комісія, створена орендодавцем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Аудиторські послуги

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок