Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Удосконалення фінансового контролю в установах пенсійного фонду України на основі інформаційних технологій

Удосконалення фінансового контролю в установах пенсійного фонду України на основі інформаційних технологій

Назва:
Удосконалення фінансового контролю в установах пенсійного фонду України на основі інформаційних технологій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,25 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Удосконалення фінансового контролю в установах пенсійного фонду України на основі інформаційних технологій


У другій половині 2002 року розпочались роботи по створенню Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України – ІКІС ПФУ.
У 2004 році розпочалось поетапне впровадження системи у промислову експлуатацію по всій території України.
Інтегрована комплексна інформаційна система Пенсійного фонду України (ІКІС ПФУ) покликана замінити собою всі діючи системи автоматизації діяльності даної організації, які до цього часу були розрізнені та слабо пов’язані між собою.
Об’єктивні передумови створення ІКІС ПФУ можуть бути сформульовані наступним чином:*
стан реалізації та експлуатації інформаційних технологій в Пенсійному фонді, який вимагав модернізації та уніфікації;*
проведення реформи системи соціального забезпечення в Україні, яке привело до:
- розширення переліку задач Пенсійного фонду, що підлягають автоматизації;
- висування нових, більш жорстких, вимог до якісних характеристик послуг, що надаються з використанням інформаційних систем ПФУ;*
розвиток сучасних засобів обчислювальної та телекомунікаційної техніки, який дозволяє побудувати ефективну розподілену систему, що об'єднує інформаційні ресурси підрозділів ПФУ в єдиному інформаційному середовищі;*
необхідність підвищення керованості корпоративною системою; організації ефективних процесів розробки, впровадження, експлуатації, обслуговування, супроводу та підтримки цієї системи;*
наявність багаторічного досвіду створення інформаційних систем ПФУ, що дозволяє приймати ефективні та раціональні рішення при розробці ІКІС.
ІКІС ПФУ – трирівнева розподілена система з ієрархічним підпорядкуванням “ центр – область – район ”. Вузли системи розташовуються у всіх місцевих, регіональних та центральному управліннях ПФУ, а також в Інформаційному центрі ПФУ.
Кожний вузол являє собою типову клієнт-серверну архітектуру, з додатковим застосування термінальних рішень на основі Windows’2000 Server.
Всі вузли ІКІС об’єднані в єдиному інформаційному просторі за допомогою корпоративної телекомунікаційної мережі. Інформаційна взаємодія вузлів відбувається в межах ієрархії “ центр – область – район ” через центральне сховище ІКІС в Інформаційному центрі.
Система буде встановлена у всіх органах Пенсійного фонду по всій території України, що складає 728 Управлінь місцевого рівня, 27 Головних регіональних Управлінь, Центральний апарат ПФУ та Інформаційний центр. Орієнтовна кількість користувачів системи – 20 тисяч.
ІКІС накопичує, зберігає та обробляє інформацію про більше ніж 1 мільйону страхувальників, 25 мільйонах застрахованих осіб, 14 мільйонах пенсіонерів.
Річний приріст бази даних центрального рівня, в якій накопичується вся інформація системи, що підлягає довгостроковому зберіганню, становить 50-70 Гб.
Головним завданням поточного моменту є поетапний перехід до промислової експлуатації ІКІС ПФУ у всіх органах Пенсійного фонду по всій території України. Впровадження розпочнеться зі створення забезпечуючої апаратної, телекомунікаційної та загальносистемної програмної інфраструктури.
Другим кроком буде впровадження таких ключових підсистем, як “Інформаційний центр”, “Реєстри та НДІ”, “СПОВ”. При цьому повинне бути вирішене завдання “прозорого” переходу від діючих автоматизованих систем до підсистем ІКІС, що приходять їм на заміну.
Також буде продовжена робота по створенню в рамках ІКІС інших прикладних підсистем, нарощуванню функціональності вже створених, врахуванню вимог нещодавно прийнятого пенсійного законодавства.
Службові особи суб’єктів державного фінансового контролю під час здійснення контрольних заходів можуть використовувати службові портативні засоби електронного зберігання і обробки інформації.
Службова особа суб’єкта державного фінансового контролю перед початком проведення контрольного заходу повинна впевнитися у достовірності і цілісності інформації, що міститься в засобах електронного зберігання і обробки інформації суб’єкта господарювання, яка підлягатиме опрацюванню.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Удосконалення фінансового контролю в установах пенсійного фонду України на основі інформаційних технологій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок