Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Проблеми розвитку ЗЕД в Івано-Франківській області

Загрузка...

Проблеми розвитку ЗЕД в Івано-Франківській області

Назва:
Проблеми розвитку ЗЕД в Івано-Франківській області
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,41 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
«Проблеми розвитку ЗЕД
в Івано-Франківській області”


Іноземні країни виявляють значну зацікавленість до економічного, культурного та туристично-рекреаційного потенціалу області, свідченням чого є неодноразові візити в область послів та консулів Австрії, Бельгії, Естонії, Ізраїлю, Індії, Казахстану, Канади, США, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Франції, внаслідок яких налагоджуються ділові контакти з представництвами економічних підрозділів посольств зазначених країн в Україні.
За результатами візитів іноземних делегацій до Івано-Франківської області та делегацій області за кордон укладено угоди та протоколи намірів про багатостороннє співробітництво з окремими регіонами Китаю, Словацької Республіки, Республіки Польща, Росії, Грузії.
Область є членом міжнародної асоціації "Карпатський Єврорегіон", до якої увійшли прикордонні адміністративні одиниці Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини та України.
Здійснюється активне залучення міжнародної технічної допомоги, розроблено та реалізовано ряд проектів. Івано-Франківська область співпрацює з міжнародними асоціаціями “Діти Чорнобиля” та “Європа-Україна”. Упроваджується проект “Створення центру відпочинку та соціальної і медичної реабілітації для дітей-жертв Чорнобиля”. Надається сприяння Австрійському Чорному Хресту у відновленні могил австрійських воїнів на території області.
Розширилась географічна структура зовнішньої торгівлі, зросли обсяги зовнішньоторговельного обороту, збільшилась кількість суб’єктів господарювання області – учасників зовнішньоторговельних операцій.
Головними зовнішніми торговельними партнерами області є Угорщина, Польща, Румунія, Туреччина, Німеччина, Білорусь, Російська Федерація, Туркменистан, Латвія.
Провідними статтями експорту області є: нафтопромислове обладнання та інструмент, прилади вимірювальні, мазут, етилен, хлорвініл, барвники, цемент, сірка, хутрові вироби, пиломатеріали, деревностружкова та деревноволокниста плита, килими та покриття на підлогу, одяг текстильний.
В структурі експортних поставок з області переважають товари наступних груп (згідно з УКТ ЗЕД):
? органічні хімічні сполуки (31.8% в загальному обсязі експорту області);
? енергетичні матеріали; продукти перегонки нафти (27.0%);
? полімерні матеріали, пластмаси (12.4%);
? деревина та вироби з неї (6.2%);
? одяг текстильний (2.9%);
? вироби з каменю, гіпсу, цементу (2.8%);
? хутрова сировину (2.5%) та інше.
В структурі імпортних надходжень в область переважають товари наступних груп:
? енергетичні матеріали; нафта та продукти її перегонки (66.0% в загальному обсязі імпорту області);
? котли, машини, апарати та механічні пристрої (7.4%);
? хутрова сировина (2.9%);
? органічні хімічні сполуки (2.9%);
? полімерні матеріали, пластмаси (2.4%);
? папір та картон (1.4%);
? продукти хімічної промисловості (1.3%);
? вироби з каменю, гіпсу, цементу (1.0%);
? хімічні штапельні волокна (0.9%);
? нитки синтетичні або штучні (0.9%) та інше.
У структурі послуг, що надавалися нерезидентам, значну частку складають транспортні послуги, переважно трубопровідного транспорту, надання яких можливе завдяки наявності в області газотранспортної мережі та газосховищ.
Інвесторами області є нерезиденти з 34 країн світу. Основні обсяги прямих інвестицій внесено інвесторами Югославії, Канади, Німеччини, Ізраїлю, Угорщини, Словаччини, Італії. Значний інтерес щодо розміщення капіталу в іноземних інвесторів викликають промислові підприємства – 59,5 млн. дол. США (85,2% від загального обсягу), з них 23,9 млн. дол. США (34,2%) – легкої промисловості, 13,3 млн. дол. США (19,0%) – деревообробної, 10,5 млн. дол. США (15,1%), – добувної, 4,3 млн. дол. США (6,2%) – целюлозно-паперової. Вкладений капітал нерезидентів у підприємства оптової та роздрібної торгівлі становив 5,5 млн. дол. США (7,9%).
Спільно з іноземними партнерами в області реалізовано ряд великих інвестиційних проектів. Завдяки інвестиціям технологічно оновлено ряд виробництв на низці підприємств деревообробної, легкої, хімічної, харчової та переробної галузей промисловості.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Проблеми розвитку ЗЕД в Івано-Франківській області

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок