Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Аналіз виробництва продукції на прикладі ПФ “Натурмолпродукт”

Аналіз виробництва продукції на прикладі ПФ “Натурмолпродукт”

Назва:
Аналіз виробництва продукції на прикладі ПФ “Натурмолпродукт”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,86 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота з економічного аналізу:
Аналіз виробництва продукції
(на прикладі ПФ “Натурмолпродукт”).


Зміст
Вступ.
Розділ І. Система управління виробництвом та реалізацією продукції.
Сутність та класифікація продукції в системі управління підприємством.
Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури.
Розділ ІІ. Організаційно-економічна характеристика ПФ “Натурмолпроукт”
Мета, завдання та основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства.
Облікова політика на ПФ “Натурмолпродукт”.
Розділ ІІІ. Економічний аналіз та аудит в системі управління виробництвом та реалізацією продукції.
Система аналітичних показників, інформаційна база та основні методи економічного аналізу виробництва продукції та її реалізації.
Розробка та апробація економічного аналізу виробництва та реалізації продукції за 2002-2003 роки.
Основні концепції зовнішнього аудиту виробництва та реалізації продукції.
Висновки.
Список використаної літератури.
Додатки.


ВСТУП
Продукція, яка випускається для потреб населення представлена у великому асортименті. Економісти стверджують, що в світі виготовляється понад 120 мільйонів видів продукції. Україна виготовляє менше четвертої частини асортименту продукції світового рівня.
Тому діапазон для розширення асортименту і більш повного забезпечення споживача різноманітними товарами і задоволення потреб народного господарства не обмежений.
Метою створення малих і середніх підприємств має бути збільшення випуску нових виробів і розширення їх асортименту. Особливою, слід звернути увагу на асортимент продукції, для забезпечення власного виробництва якої є відповідна матеріальна база.
В Україні є надзвичайно великий асортимент товарної продукції зарубіжного виробництва. Часом, ця продукція, маючи привабливий вигляд, за якісними показниками далеко не відповідає нинішнім вимогам і значно гірша за вітчизняну продукцію. Тому підвищення якості і конкурентоспроможності має великий вплив на економіку і імідж підприємства.
Слід зазначити, що вітчизняний ринок поступово заповнює продукція власного виробництва, витісняючи зарубіжного товаровиробника. За останні два роки Україна має позитивний баланс щодо імпорту-експорту. Це свідчить про те, що якість продукції і їх ціна стають більш конкурентоспроможнішими, відповідають вимогам сьогодення і завойовують зарубіжний ринок.
Тому, я вважаю, проведення аналізу і контролю за випуском продукції і її реалізацією є важливим на кожному підприємстві, незалежно від форм власності.
Завданням даної курсової роботи є висвітлення сутності продукції на підприємстві, та на прикладі конкретного підприємства розробити методику економічного аналізу виробництва і реалізації продукції.
1.1. Сутність та класифікація продукції в системі управління підприємством
Мета діяльності будь-якого підприємства – забезпечити виробництво продукції, необхідної для задоволення потреб населення і держави.
Виробництво є головною ланкою суспільного розвитку і базується на споживчих потребах людини. У результаті виробництва праця матеріалізується у вигляді конкретного продукту (продукції, виробу).
Готова продукція – це продукція, що повністю закінчене обробкою на даному підприємстві, пройшла всі стадії технічного випробування (якщо вимагають відповідні її особливості), відповідає технічним умовам і стандартам, не потребує подальшої обробки на цьому підприємстві і здана на склад. (Схема 1.1.).
Схема 1.1. Взаємозв’язок між виробництвом, залишками і реалізацією продукції.
Продукція, що виготовляється, протягом певного часу перебуває на різних стадіях технологічного процесу, тобто виробничого циклу. Цей етап прийнято називати незавершеним виробництвом, а продукцію на етапі виробництва – напівфабрикатом.
Залежно від галузі виробництва існують різні види результатів праці. Зокрема, у промисловому виробництві результатом праці є готова продукція.
Готова продукція на промисловому підприємстві проходить такі операції:
випуск продукції з виробництва і здача її на склади;
зберігання продукції на складах підприємства;
відпуск продукції на місці одногороднім і відправка (відвантаження) іногороднім покупцям;
відпуск продукції для внутрішніх потреб основних цехів для збуту продукції (наприклад, тара власного виробництва);
реалізація продукції (одержання грошей від покупців за відпущену продукцію).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Аналіз виробництва продукції на прикладі ПФ “Натурмолпродукт”

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок