Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Реєстрування підприємства, підбір персоналу та основні форми найму й оплати праці

Реєстрування підприємства, підбір персоналу та основні форми найму й оплати праці

Назва:
Реєстрування підприємства, підбір персоналу та основні форми найму й оплати праці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,63 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ТЕМА . Реєстрування підприємства, підбір персоналу та основні форми найму й оплати праці.
П Л А Н
Взаємовідносини, що виникають у процесі реєстрації підприємства з банком, податковою адміністрацією, органами статистики.
Підбір персоналу для підприємства та основні форми його найму і оплати праці.
Література: ПОКРОПИВНИЙ “Підприємництво”, стр. 53-58.
СИДОРЕНКО “Підприємництво” стр. 270-272.
1. Взаємовідносини, що виникають у процесі реєстрації підприємства з банком, податковою адміністрацією, органами статистики.
При зверенні підприємця в органи податкової адміністрації ставиться відмітка про реєстрацію у податковій інспекції. Для цього потрібно мати додаткові відомості про керівників підприємства для занесення до Державного реєстру юридичних осіб. Наступним етапом є звернення в органи статистики, де підприємство заносять до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій, встановлюють ідентифікаційний код і коди класифікаційних ознак.
Звернення до банківської установи – прийняття необхідних документів, відкриття поточного рахунку, одержання перепусток для входу в банк службовим особам.
2. Підбір персоналу для підприємства та основні форми його найму.
Значного поширення в останні роки набуває контрактна система наймання і оплати праці. Контракт – це особлива форма трудового договору, в якому термін його дії, права і обов’язки, відповідальність сторін, умови матеріального забезпечення та організацій праці працівників, умови розторгнення договору можуть установлюватися угодою сторін.
У контракті передбачаються обсяги запропонованої роботи і вимоги до якості і термінів її виконання, права, обов’язки та зваємна відповідальність сторін, інші умови. Він має передбачати зобов’язання відносно компенсації матеріального та морального збитку, завданого працівникові у разі дострокового розторження контракту.
Організація заробітної плати відбувається через державне регулювання, тарифно-договірне регулювання та визначення індивідуальної заробітної плати. При цьому комерційні структури не завжди укладають колективний договір, що може викликати певні суперечності в організації заробітної плати. Адже підприємницька структура має джерелом формування з/плати свої грошові надходження від реалізованої продукції чи наданих послуг.
Відустність коштів на рахунку підприємства означає відсутність можливості сплатити заробітну плату, відповідну обсягом роботи. Тому організація з/плати в комерційних структурах часто відбувається з урахуванням фінансового стану підприємства. виняток становить тількивизначений державою гарантований мінімум з/плати.
За структурою оплата праці складається з фонду основної з/плати, фонду додаткової з/плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат.
Основними чинниками регулювання з/плати визначають форми та система оплати праці. На підприємствах застосовуються головним чином дві форми оплати праці: погодинна (проста погодинна, погодинно-преміальна та їх модифікації), та відрядна (пряма відрядна, відрядно-преміальна, відрядна прогресивна, які уособлюють залежність величини з/плати від кількості, якості витраченої праці та її результатів.
Фонд оплати праці розділяють з урахуванням таких складових:
обсягу виконаних за місяць робіт окремим структурним підрозділом або працівником іфрми;
питомої ваги заробітної плати в одиниці обсягу виконаних робіт; (у 2грн. реалізованої продукції);
умовного вкладу окремого підрозділу чи працівника в досягненні кінцевих результатів діяльності.
Для цього використовують формулу:
Із/п - РФоп Ізп - індивідуальна з/пл за підсумками роботи за м-ць
окремого працівника чи підрозділу.
? (Ор х У) РФоп – реальний фонд з/плати.
?(Ор х У) – сума вкладів підрозділів і працівників в
кінцеві результати підприємницької діяль-
ності.
З а д а ч і:
Ставка заробітної плати працівника фірми › з 180 до 240грн. Індекс цін, що входять у споживання цього працівника = 140. Як змінилась за вказаний період реальна з/плата працівника?
Відповідь: 1) 240 – 180 = 60грн.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Реєстрування підприємства, підбір персоналу та основні форми найму й оплати праці

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок