Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ.

Загрузка...

ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ.

Назва:
ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,90 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат з міжнародних відносин
ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ.


Порядок митного оформлення визначається розділом З Митного кодексу України (статті 37–43). Переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів підлягає митному оформленню.
Метою здійснення митного оформлення є:
1. Забезпечення митного контролю, який здійснюється з метою дотримання державними органами, підприємствами та їх службовими особами, а також громадянами порядку переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів. Митний контроль здійснюється службовими особами митниці шляхом перевірки документів, необхідних для такого контролю, митного огляду транспортних засобів, товарів та інших предметів, особистого огляду, переогляду, обліку предметів, які переміщуються через митний кордон України, а також в інших формах.
2. Застосування засобів державного регулювання переміщенням через митний кордон України товарів та інших предметів, основною метою яких є стягнення в державний бюджет податків при перемащенні товарів через митний кордон України, а також захист національного ринку від неякісних імпортних товарів i забезпечення підтримки національного виробника шляхом надання йому можливості конкурувати з іноземними суб'єктами підприємницької діяльності (рис.1).
Порядок здійснення операцій з митного оформлення визначається Державною митною службою України відповідно до Митного кодексу України. Оформлюються митні документи українською мовою або офіційними мовами митних союзів, якщо Україна є їх членом.
Митне оформлення суб'єктів ЗЕД здійснюється службовими особами митниці в місцях розташування митниць – зонах митного контролю – спільно з зацікавленими державними органами впродовж часу, визначеного митницею.
Території зон митного контролю встановлюються (рис. 2):
Засоби державного регулювання переміщенням через кордон України товарів та інших предметів
Нетарифні | Тарифні
Застосування до імпорту (експорту) окремих видів товарів контролю з боку інших державних органів | Регулювання застосування ставок мита до різних видів товарів
Впровадження ліцензування імпорту (експорту) окремих видів товарів, контрактів і суб’єктів підприємницької діяльності | Впровадження на окремі види товарів індикативних цін (min і max рівні цін на товари, за якими здійснюється митне оформлення цих товарів)
Рис.1. Засоби державного регулювання переміщенням через митний кордон України товарів та інших предметів
Товари та інші предмети
Підприємство, що переміщує через митний кордон України товари та інші предмети
Товари та інші предмети
Відмова в попуску через митний кордон
Митниця
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
сплата належних митних платежів
Тимчасова зона митного контролю на території підприємства (оформлення проводиться за дозволом митниці)
Відбір зразків продукції
Інші державні контролюючі органи (фітосанітарний, ветеринарний, екологічний контролі, органи з сертифікації продукції тощо), митна лабораторія
Випуск товарів та інших предметів у вільний обіг на територію України
Рис.2. Здійснення митного оформлення
1) у пунктах пропуску через державний кордон України – митницею за погодженням із прикордонними військами;
2) у пунктах на митному кордоні України, що є межами спеціальних митних зон – митницею самостійно;
З) на територіях i в приміщеннях підприємств, що зберігають товари та інші предмети під митним контролем, – митницею самостійно.
Переміщення товарів та інших предметів на територію зони митного контролю чи за її межі контролюється митницею. Митне оформлення має проводитися митницею, в зоні діяльності якої розташовані власники товарів та інших предметів, за винятком випадків, урегульованих чинним законодавством України. Наприклад, оформлення товару в інший митниці узгоджується його власником із обома митницями (тією, де розташований власник, i тією, де він має намір проводити оформлення) листом відповідної форми. За рішенням державної митної служби України митне оформлення окремих видів товарів та інших предметів може здійснюватися в окремо визначених для цього митницях.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок