Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Світовий фінансовий ринок: прогнози, аналітика, тенденції

Світовий фінансовий ринок: прогнози, аналітика, тенденції

Назва:
Світовий фінансовий ринок: прогнози, аналітика, тенденції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,12 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Світовий фінансовий ринок: прогнози, аналітика, тенденції


Прогноз курсу EUR/USD
За період з 13 по 27 травня 2002 року курс EUR/USD показував зростання. Зміцнення євровалюти проти долару США продовжувалося через відсутність упевненої тенденції зростання в американській економіці, яку підтверджують такі показники:
Перегляд ВВП за 1-ий квартал 2002 року на зниження;
Недостатньо упевнене зростання промислового виробництва в квітні поточного року;
Збільшення дефіциту торгового балансу за березень 2002 року.
Але ціла низка даних, що підвищуються, зі США припускають збільшення економічних показників, а саме:
Зростання замовлень на товари тривалого користування в квітні 2002 року;
Відсутність зростання інфляційного тиску в країні;
Стабільні обсяги продажів на ринку нерухомості, що говорить про відносну стабільність споживання в США.
В Єврозоні низка факторів впливає на подорожчання євро:
ВВП провідних економік регіону показують невелике зростання у 1-ому кварталі поточного року;
Рівень інфляції в регіоні знижується з початку року;
Промислове виробництво поступово збільшується з початку 2002 року.
Але через те, що зростання ВВП і промислового виробництва в Єврозоні є меншим, ніж у США, курс EUR/USD не може вирости вище 0,9300 долара США за євро. Розчарування учасників ринків у темпах економічного зростання та інфляційного тиску в США буде, найближчі 2-3 місяці, приводити до глобального здешевлення долару проти всіх валют, євровалюти зокрема. Через 1 квартал, інвестори звернуть увагу на економічні показники США і знову почнуть вкладати свої кошти до американських активів. До кінця поточного кварталу прогнозується зростання курсу EUR/USD до рівня 0,9300 долара за євро, а на кінець поточного року прогнозується курс EUR/USD на рівні 0,9050-0,9150.
Мал. 1. Прогноз курсу EUR/USD
Тенденції провідних економік світу.
Економічні дані з провідних країн світу говорять про глобальне зростання. Наприклад, у Японії показують зростання промислові замовлення, у європейських країнах спостерігається невелике зростання ВВП і промислового виробництва, у США спостерігається зростання ВВП і виробництва, що і приводить до "регулювання" попиту та пропозиції на основні світові валюти.
Уряду Японії на минулому тижні довелося, уперше цього року, провести інтервенцію на міжнародному ринку валют, щоб уникнути здешевлення йени нижче оцінки 124 йен за долар США. Такі дії уряду можна пояснити спробою збереження поточних рівнів реальних надходжень від експорту до країни. Слід зазначити, що внески до азіатських активів зараз найбільш поширені, що і виражається в підвищеному інтересі до японської йени.
В Єврозоні, хоча і економіка починає показувати зростання, курс євро не може вирости вище оцінки 0,9300 долара США за євро. Це пояснюється тим, що за умов відтоку капіталу зі США інвестори побоюються вкладати більше коштів до європейських активів, тому що темп економічного зростання в регіоні поки ще недостатньо сильний.
США, не дивлячись на досить високий показник зростання ВВП і середній показник промислового виробництва, не може переконати інвесторів в тому, що такі високі показники зможуть досягатися ще протягом 1 року і більше. Тому інвестори поки не зважуються вкласти свої кошти до американських активів, які, як вони вважають, є "перегрітими". Аналіз економічних даних зі США дає підстави вважати, що зростання у США цього року буде найвищим у світі, що і приведе до підвищення попиту на американські активи через 3 місяці.
США
Триваючий вже 2 тижні тиск на здешевлення долару США можна пояснити тільки непевністю учасників ринків і інвесторів в американських фінансових показниках. Навіть підвищення даних з виробничої сфери США привело тільки до незначного і короткочасного зміцнення долару США, при цьому, не змінюючи глобальну тенденцію на здешевлення американської валюти та активів.
Хоча, при детальному розгляді економічних даних слід зазначити, що з провідних економік світу жодна країна не може показати більш істотних показників, крім США.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Світовий фінансовий ринок: прогнози, аналітика, тенденції

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок