Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат на тему: Принципи і методи техніко-економічної оцінки ЗЕО та міжнародних проектів

Загрузка...

Принципи і методи техніко-економічної оцінки ЗЕО та міжнародних проектів / сторінка 3

Назва:
Принципи і методи техніко-економічної оцінки ЗЕО та міжнародних проектів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,30 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Він звичайно починаються з резюме, де у стислій, лаконічній формі наводиться короткий зміст основної його суті.
1-й розділ БП містить:*
аналіз та характеристика ринку для проникнення або зміцнення ринкової позиції фірми;*
аналіз конкурентів, їхніх сильних та слабких сторін;*
аналіз конкурентних позицій своєї фірми*
аналіз зовнішнього середовища бізнесу: географічних, демографічних, організаційно-правових, політичних, економічних, соціально-культурних та ін. умов ринку проникнення на закордонних територіях;*
умови для розвитку даного виду ЗЕД в Україні.
2-й розділ БП містить опис ЗЕП:*
характеристику товару, призначеного для поставки за кордон;*
місце розташування та характеристика підприємства, яке продукує цей товар;*
заходи із виведення даного товару на ЗР (формування збутової мережі, реклама та ін. заходи стимулювання збуту, цінова політика).
3-й розділ БП містить характеристику виробництва та збуту, розділ маркетингової роботи.
Далі у БП наводяться дані по конкретній фірмі, для якої або на якій цей БП розроблявся. Тут дається характеристика правового та фінансового стану фірми, зазначаються організаційні структури та провідні працівники, які є відповідальними за реалізацію даного ЗЕП.
І нарешті, дається оцінка ризиків даного проекту, наводиться фінансовий план із його реалізації із зазначенням коштів, які виділяються самою фірмою, та коштів, які необхідні їй у вигляді зовнішніх позик. Розраховується точка беззбитковості ЗЕП.
БП завершується додатками, які ілюструють та обґрунтовують положення та статті плану.
Етапи підготовки інвестиційного рішення у рамках ТЕО включають'.
1. Оформлення ідеї проекту. Обсяг документа - 5-10 сторінок. Його безплатно готує автор ідеї - лідер проекту. Точність - мінімальна, цифр та розрахунків мало, простежується напрямок ідеї.
2. Попереднє ТЕО. Готує або лідер проекту, або група експертів. Керівник фірми виділяє гроші ( приблизно0,5% вартості передбачуваного П). Обсяг - 30-40сторінок. Тут уже є техніко-економічні розрахунки
3. Повне ТЕО. Затрати становлять 1,5-3% вартості усього майбутнього МП. тут усе розписано: де, скільки, кого, чого, які ліцензії купувати тощо. Це - документ спеціалістів. Обсяг - приблизно 400 сторінок.
4. Записка-витяг, яка складається з урахуванням усіх попередніх розрахунків. Обсяг - 2 - 10 сторінок.
Посібник з підготовки промислових техніко-економічних досліджень, який пропонується комісією ООН з промислового розвитку (UNIDO) рекомендує таку послідовність розділів.
1 розділ. Загальні вихідні дані та умови. Тут відображається ідея проекту, основний задум, міжнародні аспекти, державна та галузева спрямованість (що продукувати, куди продавати, спрямованість, ринки). Обсяг - 2 сторінки.
2розділ. Ринок та потужність підприємства. Проводиться дослідження ринків збуту, оцінка конкуренції за здійснення МП з боку вітчизняних та закордонних виробників. Дається відповідь на запитання про існуючі розміри виробництва даного продукту, провідних виробників, перспективи зросту попиту на продукт. Робиться висновок про приблизну виробничу програму (річну виробничу потужність підприємства -JV ), включаючи випуск побічної продукції та утилізації відходів. Це —кількісна оцінка попиту, який повинно закрити підприємство. Тут же розглядається ціна одиниці продукції (Цм)). У цьому розділі (як і в наступних розділах) виникає проблема порівняння варіантів вибору. Можна вибрати в кожному з розділів один варіант або робити два паралельних розрахунки.
З розділ. Матеріальні фактори виробництва. Оцінюються потреби в сировині,
комплектувальних виробах, енергії. З'ясовується ситуація з можливими постачальниками. Розраховуються приблизні річні витрати на матеріальні фактори виробництва, у тому числі імпортні (3J. Іншими словами, визначається, яка
сировина, матеріали, комплектувальні потрібні, де їх узяти (джерела) та за якою ціною купувати.
4 розділ. Місце знаходження підприємства та ділянка. Здійснюється попередній вибір пункту та ділянки розташування об'єкта, розраховується вартість оренди чи купівлі земельної ділянки (З J.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Принципи і методи техніко-економічної оцінки ЗЕО та міжнародних проектів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок