Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> з „Обліку у галузях народного господарства”

Загрузка...

з „Обліку у галузях народного господарства”

Назва:
з „Обліку у галузях народного господарства”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,59 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Контрольна робота з „Обліку у галузях народного господарства”.


1. Правове регулювання обліку та звітності в Україні.
На сучасному етапі розвитку суспільства, при переході до ринкових відносин, великого значення набуває система заходів, спрямованих на вдосконалення управління.
Питання керування обліком перебувають у віданні вищих органів державної влади та органів державного управління. Організація єдиної системи господарського обліку перебуває у віданні Кабінету Міністрів України.
Основним керівним органом обліку в Україні є Державний комітет статистики України, на який покладено загальне керівництво господарським обліком та статистикою. Він розробляє та вдосконалює систему взаємозв'язаних показників синтетичного характеру, у розрізі яких провадять облік в Україні. Комітет статистики встановлює єдину методологію розрахунку показників, уніфікує форми звітності, здійснює заходи щодо централізації обліку та звітності в Україні, розробляє та затверджує єдині форми первинного обліку, здійснює загальне керівництво питаннями первинного обліку в галузях економіки України.
Другим керівним органом обліку є Міністерство фінансів України. У його складі є управління методології бухгалтерського обліку та звітності. Міністерство фінансів України здійснює методологічне керівництво бухгалтерським обліком і звітністю. Воно керує розробкою типових планів рахунків бухгалтерського обліку. Ці два органи погоджують між собою усі методичні питання, що стосуються бухгалтерського обліку.
Безпосередньо на підприємствах, в організаціях та установах організацію бухгалтерського обліку за Законами України покладено на власників (керівників) цих підприємств. Вони відповідають за його організацію.
В окремих сферах економіки України — Національний банк, бюджетні організації — управління бухгалтерським обліком здійснюється відповідними управліннями, які є структурними підрозділами Цих організацій — Національного банку та Міністерства фінансів.
З окремих питань обліку податкових елементів управління обліком здійснює Податкова адміністрація України; митних питань – Митний комітет; цінних паперів – Комітет з цінних паперів.
Нормативні документи, що визначають основи, порядок організації і ведення бухгалтерського обліку на підприємствах України:
1. Закон України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність" № 996-Х1У від 16.07.99 р.
2. План рахунків бухгалтерського обліку підприємств, організацій і установ, затверджений наказом Міністерства фінансів України № 291 від 30.11.99 р.
3. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99 р.
4. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99 р.
5. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99 р.
6. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 4 "Звіт про рух грошових коштів", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99 р. 7. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 5 "Звіт про власний капітал", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 87 від 31.03.99 р.
8. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 6 "Виправлення помилок і змін у фінансовій звітності", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 137 від 28.05.99 р.
9. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 19 "Об'єднання підприємств", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 163 від 07.07.99 р.
10. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 20 "Консолідована фінансова звітність", затверджене наказом Міністерства фінансів України № 176 від 30.07.99 р.
2. Склад прямих та накладних витрат у будівництві.
Вартість будівельних і монтажних робіт складається з прямих витрат, накладних витрат, кошторисного прибутку (планових накопичень) і інших (лімітованих) витрат.
Прямі витрати враховують у своєму складі заробітну плату робітників, вартість експлуатації будівельних машин і механізмів та матеріалів, виробів, конструкцій.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: з „Обліку у галузях народного господарства”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок