Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Взаємовідносини новостворюваного підприємства з банком

Загрузка...

Взаємовідносини новостворюваного підприємства з банком

Назва:
Взаємовідносини новостворюваного підприємства з банком
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,18 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Взаємовідносини новостворюваного підприємства з банком
Банки відкривають рахунки зареєстрованим в установленому чинним законодавством порядку юридичним та фізичним особам — суб'єктам підприємницької діяльності, філіям, представництвам та іншим відокремленим підрозділам підприємств. Рахунки для зберігання грошових коштів і здійснення усіх видів банківських операцій відкриваються у будь-яких банках України за вибором клієнта і за згодою цих банків.
При виборі найбільш прийнятного банку підприємцю потрібно враховувати певні фактори (рис. 6.2).
Отримати необхідну інформацію про банки для прийняття рішення щодо вибору найпрестижнішого з них підприємець може з газет, журналів, телебачення, довідників, книг, мережі Інтернет, особистих бесід з колегами-підприємцями, які раніше розпочали свій бізнес та мають певний практичний досвід.
Взаємовідносини підприємця з банком встановлюються при необхідності відкриття рахунку для формування статутного фонду господарського товариства, відкриття постійного банківського рахунку у процесі створення підприємства, при використанні різних банківських послуг (розрахунково-касове обслуговування, переведення грошей та ін.), отриманні кредиту, проведенні лізингових операцій. Порядок відносин, що виникають при відкритті рахунків та проведенні кредитних операцій регулюються чинним законодавством України, Інструкцією про відкриття банками рахунків у національній та іноземній валюті, Положенням Національного банку України «Про кредитування».
При відкритті рахунку для формування статутного фонду господарського товариства (акціонерного, товариства з обмеженою відповідальністю) подаються:
• рішення засновників про визначення особи, якій надається право розпорядчого підпису при проведенні грошових операцій за цим рахунком, яке оформляється у вигляді довіреності, засвідченої нотаріально (якщо засновником є фізична особа);
• копія установчого договору, засвідчена нотаріально;
• заява про відкриття рахунку, підписана уповноваженою засновниками особою;
• банківська картка .
Клієнти банку можуть відкривати лише один рахунок для формування статутного фонду господарського товариства. Кошти з цього рахунку перераховуються тільки на поточний рахунок зареєстрованого в установчому порядку господарського товариства або повертаються засновникам, учасникам.
Поточні (постійні) рахунки відкриваються підприємствам усіх організаційно-правових форм бізнесу та форм власності, а також їх відокремленим підрозділам для зберігання грошових коштів та здійснення усіх видів операцій за цими рахунками відповідно до чинного законодавства України.
Для відкриття поточного рахунку у банку підприємець — юридична особа — подає такі документи:
• заяву на відкриття рахунку встановленого зразка, підписану керівником та головним бухгалтером підприємства;
• копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, засвідчену нотаріально;
• копію статуту, засвідчену нотаріально. Статут для відкриття рахунків в установах банків не надається товариствами з повною відповідальністю, командитними товариствами, селянськими (фермерськими) господарствами;
• банківську картку із зразками підписів осіб, яким надано право розпорядження рахунком та підписання розрахункових документів, а також зразка відбитка печатки підприємства. Цю картку подають усі юридичні особи — суб'єкти підприємницької діяльності, незалежно від форм власності. Право першого підпису належить керівнику підприємства. Право другого підпису належить головному бухгалтеру, а у разі відсутності такої посади — особі, що користується правами головного бухгалтера, або службовій особі, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку та звітності. У разі тимчасової відсутності печатки у новоствореного підприємства керівник установи банку надає власнику рахунку строк для виготовлення нової печатки;
• копію документа, що підтверджує взяття підприємства на податковий облік;
• довідку про реєстрацію в органах Пенсійного фонду України.
Крім вищевказаних документів, для окремих видів підприємств з
урахуванням специфіки їхньої діяльності передбачаються додаткові вимоги.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Взаємовідносини новостворюваного підприємства з банком

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок