Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Борщівський спиртовий завод

Борщівський спиртовий завод

Назва:
Борщівський спиртовий завод
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,69 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ЗМІСТ
ВСТУП..........................................................................................................................3
1 ОПИС ПІДПРИЄМСТВА, ЙОГО ХАРАКТЕРИСТИКА
1.1 Історія розвитку і опис підприємства.............................................................4
1.2 Правила внутрішнього порядку і режим роботи підприємства
(організації, установи).....................................................................................5
2 ПРОЦЕСИ
2.1 Систематична розробка процесів та управління ними…............................7
2.2 Удосконалення процесів.................................................................................9
2.3 Проектування та розробка продукції............................................................11
2.4 Виробництво, збут та обслуговування продукції та послуг.......................13
3 ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ
3.1 Основні показники результатів діяльності..................................................16
4 ОХОРОНА ПРАЦІ І ТЕХНІЧНА БЕЗПЕКА
4.1 Охорона праці на підприємствах ДП "Борщівський спиртовий завод"…18
4.2 Пожежна безпека............................................................................................19
ВисновкИ...............................................................................................................20
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА...................................................................21


ВСТУП
У кінці XIX століття у Борщівському маєтку з ініціативи багатого польського купця Фельдшуга починають працювати: ґуральня, броварня, тютюново-ферментаційний завод, цегельня і папірня -підприємства, невеликі за обсягом виробництва і кількістю працюючих. Перші згадування про Борщівський спиртовий завод (тоді ґуральня) ідуть із 1907 р. Потужність підприємства становила 30 дал. спирту-сирцю на добу, переробляючи картоплю з власних полів господаря. Процес одержання спирту був трудомісткий, умови праці важкими, обладнання примітивне: кожухотрубний котел площею обігріву в 32 м2 парова машина потужністю 8 к.с., брагоперегінний апарат.
З того часу спиртзавод зазнав чималих змін і модернізацій, остання з яких відбулась у 1997-2002 роках: впроваджено схему низькотемпературної переробки крохмалевмісної сировини; схему переробки меляси на спирт в умовах зернових заводів; введено в дію апарати повітряного охолодження і вентиляторні градирні; БРА переведено на роботу під малим вакуумом; впроваджено в дію систему гідроселекції; застосовано "мокрий" помел; реконструйовано оборотне водопостачання і збудовано біологічні ставки; введено в дію очисні біологічні споруди; впроваджується схема переробки відходів виробництва на високоякісний білковий корм.


1 ОПИС ПІДПРИЄМСТВА, ЙОГО ХАРАКТЕРИСТИКА
1.1 Історія розвитку і опис підприємства
Сьогодні Борщівський спиртовий завод - сучасне механізоване і частково автоматизоване підприємство, потужністю З000 дал. спирту-ректифікату на добу. Схема виробництва дає можливість переробляти зерно, мелясу або суміш зерна та меляси і випускати спирти: "Пшенична сльоза", "Люкс", "Екстра", вища очистка. Апаратурно технологічна схема брагоректифікаційного апарату передбачає виробництво спирту-сирцю технічного спирту категорії А. Б. В , ФГЕС, сивушного масла і ефіроальдегідно-метанольної фракції. Давні і тісні стосунки підприємства з УкрНДІспиртбіопродом, НУXТ, Концерном "Укрспирт", ОДО "Тернопільспирт" дають можливість впроваджувати на підприємстві передові технологічні схеми, технології, обладнання, а також готувати кваліфікованих керівних спеціалістів.
Головною метою підприємства є надійне виконання замовлень наших партнерів і виробництво спирту високої якості. Значна увага приділяється природозберігаючим заходам оскільки завод розташований і працює в центрі міста, серед житлового массиву. Зараз працює над впровадженням системи управління якістю на основі міжнародних стандартів серії ISO 9000 і системи управління навколишнім природним середовищем на основі міжнародного стандарту серії ІSО 14000.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 



Реферат на тему: Борщівський спиртовий завод

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок