Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Технологічний цикл товарів, стадії та етапи

Технологічний цикл товарів, стадії та етапи

Назва:
Технологічний цикл товарів, стадії та етапи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,27 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Технологічний цикл товарів, стадії та етапи________ __________________


План
1. Життєвий цикл товару
1.1. Поняття життєвого циклу товару
1.2. Стадії життєвого циклу товару
1.3. Крива життєвого циклу товару
1.4. Види кривих життєвого циклу товару
2. Реклама і життєвий цикл товару
2.1. Вплив реклами на криву життєвого циклу товару
2.2. Застосування видів реклами на різних етапах життєвого
циклу товару
3. Практичне застосування моделі життєвого циклу товару
при плануванні рекламної кампанії
Використана література.
 
 
 
 
 


Вступ
Для початку спробуємо дати визначення цим двом поняттям. Слово реклама, у принципі, нам більш знайомо і зрозуміло, тому почнемо з маркетингу. Слово маркетинг відбувається, як ми знаємо, від англійського Market (ринок) і має на увазі будь-який вид людської діяльності спрямований на вивчення ринку, на задоволення нестатків і потреб споживачів, і всього, що з цим зв'язане.
Практична діяльність маркетингу дуже впливає на людей, будь вони покупці, чи продавці рядові громадяни. Маркетинг прагне до досягнення максимально можливого споживання товарів і послуг, через задоволення покупців, надаючи їм максимально широкий вибір і підвищення якості життя. Економічний же зміст маркетингу складається в прискорення віддачі виробничих фондів чи підприємства організації, підвищення конкурентноздатності на ринку, мобільності виробництва.
Саме в компетенцію маркетингу входить своєчасне створення нових т-варів і просування їхній на тих ринках, де може бути досягнуть максимальний комерційний ефект. Саме тому маркетинг, як сукупність методів вивчення ринків, до всього іншого ще направляє свої зусилля на створення ефективних каналів збуту і проведення комплексних рекламних кампаній.
Однієї з задач маркетингу є забезпечення формування попиту і стимулювання збут, шляхом комбінації реклами, особистого продажу, "Publіc Relatіons", а також інших матеріальних стимулів. Тут ми зупинимося на понятті Реклама і розглянемо його детальніше.
Слово Реклама походить від французького слова "reclame". Сама реклама, якщо говорить простою мовою, служить для того, щоб сповістити різними способами (іноді всіма наявними) про нові чи товари послугах і їхній споживчих властивостях, і спрямована на потенційного споживача, оплачується спонсором і служить для просування його продукції й ідей. Реклама являється частиною комунікаційної діяльності фірми, поряд з пабліситі і стимулюванням збуту. Реклама необов'язково нав'язує товар покупцю. Іноді вона просто змушує згадати останнього конкретну чи марку на-звання товару (послуги) коли він робить свій вибір. На початку споживач вирішує з чого вибирати, а вже потім якій марці віддати перевагу, на основі свого представлення про неї, чи стереотипу сформованого образа конкретної марки товару (послуги).
Цей набір представлень, а точніше реакція на нього, обумовлюється в чола-століття наявністю одного з трьох типів мотивації - раціональної, емоціональної моральної чи їхньою комбінацією. Вплив на реакцію споживача забезпечується за допомогою реклами.


1. Життєвий цикл товару
1.1.Поняття Життєвого Циклу товару
Обсяги і тривалості виробництва того чи іншого товару змінюються в часі циклічно. Це явище називається життєвим циклом товару. Життєвий цикл товару (англ. Lіfe cycle product) - це час існування товару на ринку, проміжок часу від задуму виробу до зняття його з виробництва і продажі. Концепція життєвого циклу товару описує збут продукту, прибуток, конкурентів і стратегію маркетингу з моменту надходження товару на ринок і до його зняття з ринку. Вона була вперше опублікована Теодором Левіттом у 1965р. Концепція виходить з того, що будь-який товар чи рано пізно витісняється з ринку іншим, більш зробленим чи дешевим товаром. Вічного товару немає!
Поняття життєвого циклу товару застосовується як до класів товарів (телевізори), так і до підкласів (кольорові телевізори) і навіть до визначеної чи моделі торговій марці (кольорові телевізори "Електроніка").

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Технологічний цикл товарів, стадії та етапи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок