Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Вплив інформаційних технологій на розвиток інформаційних структур ООН та її стратегій.

Загрузка...

Вплив інформаційних технологій на розвиток інформаційних структур ООН та її стратегій.

Назва:
Вплив інформаційних технологій на розвиток інформаційних структур ООН та її стратегій.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,40 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Вплив інформаційних технологій на розвиток інформаційних структур ООН та її стратегій.


Визначивши цілі інформаційної діяльності ООН та користь, яку можуть отримати від неї держави-члени, народи та різноманітні установи, важливим видається аналіз переваг від розвитку інформаційних технологій, якими може і повинна використати ООН. На початку 1990-х рр. Одержання і передача інформації з країн, що розвиваються, були дорогими і вимагали багато часу. Але сьогодні завдяки "Всесвітній павутині" швидко знайти й одержати інформацію, надану державними відомствами, закордонними установами і НУО.
В індустрії комунікації й інформації блискавично відбуваються корінні зміни. Щоб охопити 50 мільйонів людей, радіо знадобилося 38 років, телебаченню - 13 років. Усього лише за чотири роки стільки ж людей узяли на озброєння Інтернет. У 1993р. в мережі "Всесвітня павутина" нараховувалося 50 сторінок, у 1998р. їх було вже більше 50 млн. У 1998р. до Інтернету було підключено усього лише 143 млн. чоловік, до 2001р. кількість користувачів досягла 700 млн. Ринок електронної торгівлі оцінювався в 2,6 млрд. дол. США в 1996р., до 2002р. він виріс до 300 млрд. Інтернет вже застосовується в набагато більш широкій сфері, ніж кожен із засобів зв'язку, що винайдено раніше.
Розширення глобальної мережі також означає, що до скарбниці електронної інформації, що міститься на веб-сайті ООН, щороку безкоштовно одержують доступ мільйони людей. Веб-сайт ООН користується надзвичайною популярністю. Інтернет також дозволяє проводити інтерактивні глобальні телеконференції, що не тільки приводять до економії витрат на проїзд, проживання й організацію конференцій, але і дозволяють настільки ж просто і недорого приймати як двох, так і двісті учасників. У Секретаріаті ООН можна заміняти багато особистих зустрічей електронними засіданнями, значно підвищуючи ефективність використання робочого часу. Такої практики усе ширше дотримуються сучасні організації, що користуються результатами інформаційної революції.
У міру підготовки ООН до рішення проблем ХХІ сторіччя сучасна технологія неминуче буде грати для неї винятково важливу роль. Швидкий прогрес в області комунікаційно-інформаційної технології приводить до зміни сучасних методів компонування, передачі і споживання інформації. Цей засіб інформації надає свої особливості: оперативність, скорочення витрат та прямий вихід на більш широкі аудиторії, такі, як молодь і особи, що відповідають за формування політики.
Життєво важлива інформація про діяльність ООН, глобальні статистичні дані, тексти міжнародних договорів, резолюцій і інших повідомлень для преси, для поширення яких у свій час були потрібні години і навіть дні, у даний час є вільно доступними на "інформаційній сторінці" ООН. Згідно статистичним даним 1997р. про доступ до інформації, у тиждень відзначається приблизно 800 000 виходів на інформаційні сторінки для одержання інформації про ООН.
Використання інформаційної технології приводить до корінної зміни комунікаційної стратегії ООН і її внутрішнього управління. Вона також сприяє встановленню нерозривного зв'язку ООН і її партнерів, включаючи уряди, засоби інформації і цивільне суспільство.
Разом з тим інформаційна технологія усе ще не є загальнодоступною, оскільки зміни дотепер відбувалися головним чином у конкретних регіонах. Задача міжнародного співтовариства полягає в забезпеченні вільного руху поточної інформації, для того щоб перевагами цієї нової технології могло скористатися як можна більше число країн.
В 1989 р. Департамент приступив до здійснення широкої програми модернізації своїх засобів зв'язку, насамперед електронних, із усіма регіонами світу, а також до розширення мережі поширення інформації. Зокрема, були зроблені кроки по збільшенню кількості НУО, із якими співробітничає ДПІ.
Стало можливим досягнення мети, визначеної в доповіді Генсека про діяльність ДПІ 1989р., що полягає в забезпеченні, у середньому, кожних двох співробітників Департаменту в Центральних установах одним мікрокомп'ютером, а також мікрокомп'ютером кожен з інформаційних центрів ООН.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Вплив інформаційних технологій на розвиток інформаційних структур ООН та її стратегій.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок