Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Види ЗЕД

Види ЗЕД

Назва:
Види ЗЕД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,85 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
До видів ЗЕД, які здійснюються в Україні відносяться:
1. Експорт та імпорт товарів, капіталів та робочої сили. Експорт – це продаж товарів України суб’єктами ЗЕД з вивезенням або без вивезення через митний кордон України. Імпорт – це купівля українськими суб’єктами ЗЕД в іноземній валюті суб’єктів господарської діяльності з вивезенням або без вивезення цих товарів на територію України.
2. Надання суб’єктами ЗЕД послуг іноземним суб’єктам господарської діяльності і навпаки (експорт та імпорт послуг).
3. Наукова та науково-технічно-виробнича та навчальна кооперація з іноземними суб’єктами господарської діяльності, навчання та підготовка спеціалістів.
4. Міжнародні фінансові операції з цінними паперами.
5. Спільна підприємницька діяльність – передбачає створення спільних підприємств різних видів і форм власності як на території України так і за її межами.
6. Підприємницька діяльність пов’язана з наданням ліцензії, торгових марок з боку іноземних суб’єктів господарської діяльності.
7. Валютні операції.
8. Здійснення діяльності в галузі проведення виставок, аукціонів, торгів, комерційних та інших подібних заходів, що здійснюються суб’єктами ЗЕД.
9. Орендні операції між суб’єктами ЗЕД (в тому числі лізингові операції).
10. Робота на контрактній основі фізичних осіб України з юридичними особами господарської діяльності, як за межами України так і на її території

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Види ЗЕД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок