Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Визначення фінансових умов зовнішньоторгових контрактів. Визначення форм розрахунку. Акредитивна форма розрахунків

Визначення фінансових умов зовнішньоторгових контрактів. Визначення форм розрахунку. Акредитивна форма розрахунків

Назва:
Визначення фінансових умов зовнішньоторгових контрактів. Визначення форм розрахунку. Акредитивна форма розрахунків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,18 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Визначення фінансових умов зовнішньоторгових контрактів. Визначення форм розрахунку. Акредитивна форма розрахунків
Акредитивна форма розрахунків
Проте кращою для продавця е акредитивна форма розрахунків.
Акредитив - це заповнений на формалізованому бланку договір, у якому банк, що відкриває акредитив (банк-емітент), бере на себе зобов'язання здійснити за розпорядженням та за рахунок покупця платіж зазначеної у ньому суми третій особі (бенефіціару) (при розрахунках готівкою) або акцептувати тратту (при розрахунках у кредит) проти подання продавцем передбаченого у ЗТК комплекту документів, які підтверджують поставку товару згідно з умовами ЗТК. Такий акредитив називається документарним.
Таким чином, акредитивна форма розрахунків практично виключає платників Із процесу прийняття рішення - платити чи не платити за поставлені товари, оскільки ця форма розрахунків передбачає укладення окремого від ЗТК платіжного договору, яким є акредитив. Цей договір укладається між покупцем (клієнтом), банком-емітентом, який приймає зобов'язання забезпечити платіж, та продавцем-бенефіціаром (отримувачем грошей). На відміну від розрахунків банківськими переказами та Інкасо, згода на здійснення платежів за поставлені товари не залежить від самих платників.
Інструкція клієнта (покупця)" У якій він просить банк виставити акредитив на користь продавця - це, практично, умова, яку повинен виконати продавець, щоб одержати платіж. Як умова платежу найчастіше висувається вимога надати до банку документи за певним переліком.
У комплект документів, проти яких здійснюється оплата, зазвичай входять такі документи:*
специфікації поставленого товару;*
сертифікат якості товару;*
пакувальні листи;*
транспортний документ; ,*
раху нки-фактури (і нвойси);*
страхові поліси тощо.
Порядок акредитивних платежів установлено міжнародним документом "Уніфіковані правила та звичаї для документарних акредитивів", остання редакція якого введена Міжнародною ТПП у 1993 р. (публікація МТП № 500). Про приєднання ДО Уніфікованих правил заявили усі банки, що обслуговують міжнародні розрахунки.
Уніфіковані правила визначають документарний акредитив як "угоду, як би вона не іменувалась, шляхом якої банк (банк-емітент), діючи за заявкою та згідно з інструкцією клієнта-імпортера (наказодавача акредитива) або від свого імені:
1) зобов'язаний здійснити платіж третій стороні (бенефіціару) або її наказу або повинен акцептувати і потім оплатити перевідні векселі (тратти), які виставляє бенефіціар;
2) зобов'язаний уповноважити інший банк здійснити платіж за акредитивом або акцептувати і потім оплатити емітовані за акредитивом перевідні векселі (тратти);
3) зобов'язаний уповноважити інший банк здійснити негоціацію зазначених документів завжди при дотриманні умов та строків відкритого акредитива".
У заявці, яку подає покупець до банку-емітента про відкриття документарного акредитива, повинно бути зазначено таке:*
найменування та адреса банефіціара (експортера);*
сума акредитива;*
тип акредитива (відкличний, безвідкличний, безвідкличний та підтверджений, безвідкличний та покритий тощо);*
чи буде цей акредитив використаний шляхом платежу, акцепту чи обліку;*
сторона, на яку мають бути виписані тратти (векселі);*
чи будуть тратти векселями на пред'явника або строковими векселями (і для строкових векселів вказати строк);*
короткий опис товару;*
докладні дані про необхідні документи;*
чи має фрахт готуватись експортером;*
місце відвантаження та місце призначення;*
чи повинні товари перевантажуватись у дорозі (з одного судна на інше, з одного літака на інший тощо);*
найостанніша дата відвантаження;*
найостанніша дата виставлення коносамента або іншого транспортного документа, після якої експортер має надати тратту для платежу, акцепту чи обліку;*
дата та місце погашення акредитива;*
чиє акредитив таким, що передається (він є таким, що не передається, якщо на ньому спеціально не зазначено, що він є таким,' що передається).
Існує стандартна форма звернення про відкриття акредитива, яку наказодавач повинен підписати і в яку необхідно включити застереження про гарантійний лист.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Визначення фінансових умов зовнішньоторгових контрактів. Визначення форм розрахунку. Акредитивна форма розрахунків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок