Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Техніко – економічна ефективність стандартизації. Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу. Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.

Техніко – економічна ефективність стандартизації. Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу. Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.

Назва:
Техніко – економічна ефективність стандартизації. Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу. Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,22 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Контрольна робота
Техніко – економічна ефективність стандартизації. Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу. Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.


ПЛАН
Техніко – економічна ефективність стандартизації.
Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу.
Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.
Техніко – економічна ефективність стандартизації.
Державний Комітет України з питань технічного регулювання та споживчої практики - національний орган України з сертифікації.  
Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» (ст.14) на Державний Комітет України з питань технічного регулювання та споживчої практики покладено створення та забезпечення функціонування державної системи сертифікації.
Держстандарт України:
визначає основні принципи, структуру та правила системи сертифікації в Україні;
затверджує переліки продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації, з зазначенням нормативних документів, на відповідність яких проводиться сертифікація;
здійснює контроль за додержанням правил сертифікації та за сертифікованою продукцією і інформує заявлені організації та громадкість з результатами сертифікації.  
Державний Комітет України з питань технічного регулювання та споживчої практики та призначені ним органи з сертифікації законодавчо вповноважені виконувати роботи з обов'язкової сертифікації.
Україна приєдналась до міжнародних систем сертифікації:
* Системи міжнародної електротехнічної комісії (МЕК) з випробувань електрообладнання на відповідність стандартам безпеки;
* Системи сертифікації компонентів електронної техніки МЕК. 
В Україні діє державна система сертифікації продукції УкрСЕПРО, роботи в якій визначають 149 органи з сертифікації продукції (робіт, послуг) та 811 випробувальні лабораторії (центри).  
Державний Комітет України з питань технічного регулювання та споживчої практики подає послуги з сертифікації в Системі УкрСЕПРО:
проводить акредитацію органів їз сертифікації та випробувальних лабораторій (центрів), веде їх реєстр;
готує і атестує аудиторів, веде їх реєстр;
виконує реєстрацію сертифікатів відповідності (свідоцтв про визнання), веде їх реєстр;
веде реєстр сертифікатів підприємств, отримавших сертифікат на систему якості;
веде реєстр атестатів виробництва, виданих підприємствам;
забезпечує створення організаційно - методичної бази сертифікації та випробувань;
організує розробку правил сертифікації однорідної продукції (робіт, послуг).
Головним інститутом в системі Державного Комітет України з питань технічного регулювання та споживчої практики по розробці науково - методичних та організаційних засад сертифікації продукції, послуг, систем якості є Український науково - дослідний інститут стандартизації, сертифікації та інформатики (УкрНДІССІ). УкрНДІССІ здійснює інформаційне забезпечення підприємств і організацій з питань сертифікації.
Підтвердження відповідності продукції є однією з складових державної технічної політики і спрямована на забезпечення безпеки людини, тварини, майна та охорони довкілля.
Підтвердження відповідності згідно з Законом України “Про підтвердження відповідності” – це діяльність, наслідком якої є гарантування того, що продукція відповідає встановленим законодавством вимогам. Підтвердження відповідності застосовується на доринковій стадії введення продукції в обіг і здійснюється виробником як самостійно, так і з залученням третьої сторони – органа з сертифікації.
Законом передбачено обов’язкове та добровільне проведення робіт з підтвердження відповідності. Підтвердження відповідності в законодавчо регульованій сфері є обов’язковим для виробників і постачальників. В законодавчо регульованій сфері підтвердження відповідності виконується на відповідність вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності за вказаними в ньому процедурами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Техніко – економічна ефективність стандартизації. Оцінка рівня якості продукції на різних етапах її життєвого циклу. Права і обов’язки випробувальної лабораторії акредитованої в державній системі сертифікації Укр. СЕПРО.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок