Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат на тему: Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)

Загрузка...

Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП) / сторінка 3

Назва:
Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,30 KB
Завантажень:
3
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

Книжка МДП складається з чотирьох сторінок, обкладинки, невідривного аркуша та його корінця (обидві частини однакового розміру жовтого кольору), відривних аркуша № 1 і корінця № 1 білого кольору (вони призначені для використання в митницях відправлення і ввезення), відривних аркуша № 2 і корінця № 2 зеленого кольору (вони призначені для використання в митницях вивезення і призначення) та протоколу про дорожньо-транспортні пригоди (жовтого кольору).
Щодо призначення обкладинок книжки МДП, то на сторінці 1 усі п'ять граф заповнюються гарантійним об'єднанням, що вида-ло книжку МДП (в графі 1 зазначається дата, до якої ця книжка може бути пред'явлена митниці відправлення). На сторінці 2 на-друковані французькою мовою правила користування книжкою МДП. На сторінці 3 надруковані ті самі правила, тільки англійсь-кою мовою. І на сторінці чотири у верхньому правому куті зна-ходиться відривний купон з номером книжки МДП, який повер-тається володарю у разі вилучення книжки з відмітками митного органу, що зробив це:
Книжки, що використовуються останнім часом, складаються з 14 або 20 аркушів (листків) (тобто, 7 або 14 комплектів призна-чені відповідно для перевезення вантажів по території 7 або 10 країн).
4. Гарантійні об'єднання
Усі перевезення мають міжнародну гарантію. Заінтересовані національні гарантійні об'єднання створюють чітку систему га-рантій, яка керується і фінансується Міжнародним союзом по ав-томобільному транспорту (МСАТ), що розміщується в Женеві (Швейцарія). Коли виникає необхідність використати гарантії, митні органи пред'являють позов гарантійному об'єднанню краї-ни, на території якої відбулося порушення, щоб врегулювати пи-тання в рамках цієї країни. Уже в майбутньому національне га-рантійне об'єднання зможе через посередництво МСАТ повер-нути свої втрати із міжнародного страхового фонду.
5. Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП)
Дорожньо-транспортними пригодами вважаються випадкові обставини, що спричинили пошкодження вантажних відділень транспортних засобів або митних печаток і пломб. Про скоєння дорожньо-транспортної пригоди необхідно повідомляти письмово в межах однієї доби ввезення або відправлення будь-якими до-ступними оперативними каналами зв'язку. Будь-які дії після ДТП повинні проводитись тільки під контролем митниці. У разі по-шкодження відділень транспортного засобу або засобів іденти-фікації в результаті ДТП складається протокол про порушення митних правил, робиться відповідний запис у відривних аркушах та їх корінцях книжки МДП.
Якщо перевізник звернеться до митниці, в зоні дії якої сталося ДТП, митниця зобов'язана:*
отримати від цього перевізника письмове пояснення про об-ставини ДТП;*
прийняти рішення про можливість подальшого перевезення вантажів з дотриманням процедури МДП;*
заповнити протокол про ДТП або засвідчити протокол, складений органами дорожньо-транспортних служб (інспекцій).
Після ДТП вантажі можуть бути перевантажені на інший до-рожньо-транспортний засіб і відправлені за призначенням з до-триманням процедури МДП.
У разі, коли процедура МДП неможлива, вантажі можуть бути відправлені в митницю призначення за процедурою доставки то-варів під митним контролем.
Відповідальність перевізника і гарантійного об'єднання
Трапляються випадки видачі без дозволу митного органу, втрати або недоставлення в митницю призначення вантажів. За цієї ситуації митний орган, в зоні дії якого скоєно таке правопо-рушення, оформляє в установленому порядку справу про пору-шення митних правил і після її розгляду виносить постанову про накладання відповідного стягнення.
Справу про порушення вказаних вище митних правил відкри-вають, як правило, такі митниці:*
митниця призначення — при ввезенні товару в країну при-значення;*
митниця вивезення — при транзиті товарів по території ін-ших країн;*
митниця відправлення — при вивезенні товарів з країн від-правлення.
У кожному випадку, коли необхідно стягнути митні платежі і податки, складається акт на безспірне стягнення з перевізника митних платежів і пені. Якщо протягом одного місяця після ви-моги платежів неможливо стягнути з перевізника відповідні кош-ти, про це укладається акт.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок