Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)

Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)

Назва:
Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,30 KB
Завантажень:
3
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)


Вступ
Митна конвенція про міжнародні перевезення вантажів із за-стосуванням книжки МДП (конвенція МДП) була прийнята в 1975 р. МДП — це міжнародні дорожні перевезення (Transports Internationarex Routiers — 777).
Метою створення конвенції МДП було:*
полегшення міжнародних перевезень вантажів дорожними транспортними засобами;*
спрощення і гармонізація прикордонних та імпортних про-цедур, формальностей;*
створення міжнародної системи митного контролю.
Зона дії конвенції МДП поширюється на всю Європу, Північ-ну Америку, частину Північної Африки, Чілі, Уругвай, Близький та Середній Схід.
Положення Конвенції МДП стосуються перевезень автомобі-льним і змішаним транспортом. У ній містяться вимоги до засо-бів і технології перевезення.


1. Елементи системи МДП
Система МДП базується на таких основних чотирьох принципах:
1. Вантажі повинні перевозитись у безпечних транспортних засобах або контейнерах.
2. Оплата митних тарифів і податків, якщо існує ризик їх не-сплати, повинна бути забезпечена міжнародною гарантією.
3. Вантажі повинні супроводжуватися визнаною всіма країна-ми — учасницями Конвенції книжкою, яка використовується в країні відправлення і виконує роль контрольного документа в державах відправлення, транзиту і призначення.
4. Заходи митного контролю в країні відправлення вантажу повинні бути такими, щоб були визнані достатніми в країнах транзиту і призначення.
2. Принцип дії системи МДП
Усі необхідні митні процедури (формальності), що стосуються вивезення вантажів, виконує митниця країни відправника. Тут оглядаються та оформлюються вантажі на підставі інформації, яка заявлена перевізником у книжці МДП, накладаються митні пломби, про що робиться позначка в книжці. Після цього відо-кремлюється один відривний аркуш та заповнюється відповідний корінець у книжці, яка повертається перевізнику, що може роз-починати транспортну операцію.
Коли перевізник опиняється на митному кордоні, прикордонна митниця країни відправлення перевіряє цілісність митних пломб, відриває другий аркуш книжки МДП і заповнює відповідний корі-нець. Після цього може бути надано дозвіл на вивезення вантажу за кордон. Обидва корінці у книжці МДП підтверджують, що пе-ревезення по території країни відправлення повністю завершено.
Прикордонна митниця відсилає свій відривний аркуш книжки МДП у митницю, що оформляла відправлення вантажу, де отри-маний аркуш порівнюється з першим відривним аркушем. Якщо прикордонна митниця не помітила порушень і не зробила будь-яких поміток у своєму відривному аркуші, тобто він ідентичний з першим відривним аркушем, то книжка МДП вважається оформ-леною без застережень.
Якщо відривний аркуш прикордонної митниці містить інфор-мацію про порушення митних правил або якщо цей аркуш не отримано в митниці відправлення вантажу, то прикордонна мит-ниця робить запит у національне гарантійне об'єднання та ін-формує його, що книжка МДП оформлена із застереженнями або не оформлена зовсім. Якщо митні органи не отримають задовіль-не пояснення, то вони визначають розміри мит і податків, що підлягають сплаті. Якщо ж такі платежі не вдається отримати безпосередньо від порушника або особи, відповідальної за пору-шення, митні органи отримують визначену суму від національно-го гарантійного об'єднання.
У кожній наступній державі транзиту відбувається така сама процедура, як і в державі відправлення. Митниця, через яку ван-тажі ввозяться на територію транзиту, перевіряє цілісність мит-них пломб і відриває один аркуш у книжці МДП. Подібним чи-ном діє митниця, через яку вантажі вивозяться з території країни транзиту. Ці два аркуші звіряються, і транспортна операція за-вершується. Якщо ж помічені якісь порушення, застосовуються згадані процедури з відшкодування.
Митниця, через яку вантажі ввозяться на територію держави призначення, до того ж, якщо вона одночасно є і митницею при-значення вантажу, відриває в книжці МДП обидва аркуші і несе відповідальність за розміщення цих вантажів під інший митний режим, наприклад, розміщує вантаж у митному складі, випускає його у вільний обіг, або інше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Митна конвенція із застосуванням книжки МДП (конвенція МДП)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок