Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Використання митних режимів при наданні митними органами послуг у сфері митно-тарифних відносин

Використання митних режимів при наданні митними органами послуг у сфері митно-тарифних відносин

Назва:
Використання митних режимів при наданні митними органами послуг у сфері митно-тарифних відносин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,91 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Використання митних режимів при наданні митними органами послуг у сфері митно-тарифних відносин
Функціонування суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності в умовах нестабільності економічної ситуації в країні перебування пов'язане з цілою низкою факторів ризику: інфляція, коливання валютного курсу, суперечність законодавства, заплутаність системи оподаткування, не відпрацьованість аспектів зовнішньоекономічної діяльності і под.
У такій ситуації власникові вантажу досить важко визначитися з кінцевою метою ввезення товарів. Це означає, що протягом певного періоду вантаж буде зберігатися на території країни ввезення. Якщо виникне бажання вивезення товарів, то в інтересах власника розмістити товар в такому митному режимі, який безперешкодно надасть можливість реалізувати дане бажання. Тому однією із форм страхування при імпорті товарів може бути розмитнення вантажу через митний ліцензійний склад.
Слід зауважити, що поняття "митний склад" та "склад митниці" не еквівалентні. Під складами митних органів розуміють приміщення, які належать митним органам або використовуються ними і спеціально обладнані для зберігання товарів. Товари, які зберігаються на складі митного органу, можна класифікувати на дві групи: товари, які зберігаються виключно митним органом, та товари, які можуть зберігатися на складах митниці.
До першої групи належать: не пропущені під час ввезення на митну територію товари внаслідок установлених заборон чи обмежень на їх ввезення; товари, які ввозяться громадянами і підлягають обкладенню митними платежами, якщо зазначені платежі не сплачено; товари, які до закінчення строків тимчасового зберігання підприємствами не були задекларовані власником або уповноваженою ним особою до відповідного митного режиму; товари, які заявлені у режимі відмови на користь держави.
Другу групу складають: товари, що знаходяться на тимчасовому зберіганні під митним контролем, товари, що вивозяться за межі митної території України та після закінчення митного оформлення зберігаються під митним контролем до фактичного їх вивезення, товари і транспортні засоби, які перебувають у митних режимах (транзиту та митного складу), зразки товарів та техніко-технологічна документація, взяті митними органами для проведення класифікації товарів або здійснення верифікації сертифікатів, проби та зразки товарів, необхідні для проведення експертизи у справах порушення митних правил.
Ввезення товарів на склад митниці не означає визначення митного режиму, в якому буде регламентовано використання товару (імпорт, експорт, транзит, переробка під митним контролем, реекспорт і под.). Завезення ж товару в режимі "митний склад" чітко передбачає не тільки мету його ввезення, а й процедуру застосування системи митного оподаткування та контролю.
Митний склад — це митний режим, за якого ввезені імпортні товари зберігаються під митним контролем без стягування мита та інших податків та без застосування до них заходів нетарифного регулювання та інших обмежень у період зберігання, а товари, що вивозяться, зберігаються під митним контролем з моменту початку їх митного оформлення до фактичного вивезення за межі митної території України.
Регламентація діяльності у даному митному режимі відбувається відповідно до Міжнародної конвенції про спрощення і гармонізацію митних процедур 1973 р. (Конвенція Кіото).
Зберігання товарів у режимі "митний склад" забезпечується шляхом використання спеціально призначеного та обладнаного приміщення або іншого місця — митного ліцензійного складу.
Основні завдання митних ліцензійних складів полягають у:—
сприянні розвитку зовнішньоекономічної діяльності в Україні;—
зближенні з існуючою світовою практикою;—
створенні умов для підготовки імпортних товарів для їхнього використання на території України;—
зниженні витрат, пов'язаних з переміщенням товарів через митний кордон України;—
зменшенні часу простою транспортних засобів з вантажами, що знаходяться під митним контролем.
Територія складів є зоною митного контролю і становить невід'ємну складову митної території України, на якій діє законодавство України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Використання митних режимів при наданні митними органами послуг у сфері митно-тарифних відносин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок