Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Шляхи удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста

Шляхи удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста

Назва:
Шляхи удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,01 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Шляхи удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста


В Україні, після проголошення незалежності, відбувається реформування всіх сфер життєдіяльності, зокрема децентралізація та деконцентрація управлінських функцій потребує поступового перенесення центру відповідальності за прийняття рішень на місцеві органи управління і самоврядування. Відтак, масштаби та складнощі сьогодення, нові завдання, які потрібно вирішувати на місцевому рівні, вимагають прискореного формування та оновлення управлінської мережі, залучення до діяльності в органах місцевого самоврядування молодих, енергійних, компетентних та ініціативних кадрів нової генерації.
Слід зазначити, що окремі гілки влади, міністерства, відомства, органи місцевого самоврядування розробляють свої кадрові програми і плани, однак в межах стратегії і тактики кадрової політики держави. Тільки за таких умов вона може бути ефективним інструментом державного впливу на економіку і політичне життя. Однак, сьогодення потребує виваженої кадрової політики на місцях, певної стратегії щодо напрямків кадрової роботи з тим, аби програми та стратегії соціально-економічного розвитку територіальних громад мали відповідне кадрове забезпечення і мали реальну можливість бути запровадженими в життя.
Актуальність даного дослідження визначається також і тим, що проблема управління персоналом та вдосконалення кадрової роботи є важливою і актуальною для всіх сфер діяльності міста. Реалізація комплексного підходу до розвитку міста як єдиного цілого потребує формування підсистеми підготовки кадрів нової генерації, яка дозволить керівництву міста забезпечити одночасну підготовку кандидатів на заміщення вакантних посад і формування команд, які зможуть забезпечити економічне зростання міста на основі попередньо розробленого бачення майбутнього регіону.
Різні аспекти державної кадрової політики та кадрової роботи, підготовки кадрів нової генерації широко висвітлені в працях вітчизняних та зарубіжних науковців, зокрема О.Воронька, О.Губи, С.Дубенко, Н.Нижник, В.Олуйка, Є.Охотського, Г.Щокіна, О.Якубовського. В умовах реформування системи державного управління зростає потреба у науковій розробці технологій підвищення результативності діяльності. Все це збільшує об’єктивну потребу у проведенні наукових досліджень з актуальних проблем кадроведення і державної служби.
Тому метою публікації є обґрунтування напрямків удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста як дієвих інструментів підвищення ефективності та результативності діяльності міської ради на прикладі міста Макіївка.
Це обумовлено тим, що Макіївка – високорозвинене промислове місто з інноваційно орієнованою економікою, з високими доходами населення, із сприятливою екологічною ситуацією. Місто, що володіє високим трудовим, економічним, виробничим і науковим потенціалом. Тому розроблена стратегія соціально-економічного розвитку міста до 2015 року [2] спрямована на збереження досягнутого рівня розвитку міста, більш повне використання і розвиток власного потенціалу, використання позитивних якостей нової соціально-економічної і політичної системи для подальшого розвитку. Тобто, місією територіальної громади міста Макіївки є виробництво продукції на основі нових технологій та впровадження інновацій як для експорту так і для внутрішнього ринку для досягнення стійкого розвитку у соціальній, екологічній та економічній сферах.
Так, у підготовленому стратегічному плані [1], для кожної стратегічної цілі та відповідної операційної цілі приводиться зміст конкретних завдань для запропонованих виконавців з можливими джерелами фінансування та можливий термін впровадження вже розроблених відповідними виконавцями конкретних організаційно-економічних та інших заходів, проектів і т.д. Таким чином запропонований стратегічний план є основою для подальшої роботи Макіївського міськвиконкому щодо реалізації стратегії розвитку м. Макіївка на період 2005-2015 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Шляхи удосконалення механізмів кадрового забезпечення стратегії соціально-економічного розвитку міста

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок