Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Бухгалтерський облік із застосуванням комп'ютерних програм

Бухгалтерський облік із застосуванням комп'ютерних програм

Назва:
Бухгалтерський облік із застосуванням комп'ютерних програм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,32 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Бухгалтерський облік із застосуванням комп'ютерних програм
В бухгалтерії коломийської друкарні ім. Шухевича використовують програму „1С. Бухгалтерия 7.7"
Загальна характеристика програми.
Набір програм "1С: Предприятие 7.7" є універсальною програмою автоматизації діяльності підприємства, яка використовується для будь-яких розрізів економічної діяльності підприємства, в тому числі й різних ділянок бухгалтерського обліку. Програма "1С: Предприятие 7.7" має компонентну структуру.
"1С: Бухгалтерия 7.7" є складовою частиною системи програм "1С: Предприятие 7.7" - її компонентою. Всього існує три основні компоненти:
1) "1С: Бухгалтерия 7.7";
2) "1С: Оперативный учет 7.7";
3) "1С: Расчет 7. 7.
Інтерфейс розглянутих програм є російським. Всі команди, документи, довідники та інші функціональні характеристики викладені російською мовою. Саме тому далі в тексті всі перераховані елементи програм та команди, за допомогою яких виконуються операції наведені мовою оригіналу та подаються в лапках.
Інформаційні системи бухгалтерського обліку
"1С: Бухгалтерия 7.7" - це програма для ведення бухгалтерського обліку, що може застосовуватись на підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Класифікаційні ознаки, програми наведені в табл. 4.1.
Таблиця 4.1. Ознаки програми "1С: Бухгалтерия 7.7"та їх характеристика
№ з/п | Класифікаційна ознака | Характеристика ознак
1 |
Клас програми | Універсальна бухгалтерська програма (міді-бухгалтерія)
2 | Призначення | Для ведення бухгалтерського обліку
3 | Група споживачів | Невелика чисельність персоналу бухгалтерії
4 |
Об'єкт обліку |
Малі та середні за розміром підприємства різних галузей діяльності
5 | Спосіб реалізації облікових функцій | Перевага надається введенню операцій за шаблонами та за допомогою документів
6 | Комплексність виконання функцій | Інтегрована програма зведеного обліку
В програмі також реалізовані можливості ведення на одному робочому місці бухгалтерського обліку декількох підприємств, ведення обліку паралельно в декількох робочих планах рахунків, багатовимірного та багаторівневого аналітичного обліку, кількісного та валютного обліку.
Програма має однокористувацьку і мережеву версії. Для користувачів програми є декілька режимів роботи, набір яких різний залежно від версії програми (рис. 4.1).
Режими роботи в програмі "1С:Бухгалтерия 7.7"
В програмі "1С: Бухгалтерия 7.7" конфігурація складається з трьох взаємопов'язаних складових частин:
структури метаданих;
набору інтерфейсів користувачів;
набору прав.
Перед введенням будь-яких господарських операцій визначається План рахунків, за яким буде вестись бухгалтерський облік. План рахунків – програма бухгалтерських рахунків, що передбачає їх кількість, групування і цифрове позначення залежно від об'єктів і мети обліку. Програма рахунків залежить від облікової політики підприємства. Саме шляхом налагодження Плану рахунків організовується потрібна система обліку.
Загальна кількість планів рахунків, які можуть бути створені в програмі "1С: Предприятие 7.7", з технічної точки зору, необмежена і визначається виходячи з реальних вимог обліку. Так "багатоплановий" облік ведеться на спільних підприємствах, які ведуть облік одночасно за двома чи більше планами рахунків бухгалтерського обліку. До того ж для кожного Плану рахунків може будуватись довільна ієрархія субрахунків великої вкладеності. У Планах рахунків можна здійснювати довільну нумерацію рахунків, використовуючи як цифри, так і літери.
Програма "1С: Бухгалтерия 7.7" дозволяє вести бухгалтерський облік в кількох валютах. Бухгалтерські підсумки по таких рахунках автоматично будуть зберігатися в кожній з валют, що використовується в гривневому еквіваленті по кожній валюті окремо, та сумарно по всіх валютах (гривневе покриття).
Кількісний облік можна вести на будь-якому рахунку або субрахунку.
Як правило, кількісний облік ведуть одночасно з аналітичним обліком, що дозволяє отримувати інформацію про наявність та рух матеріальних цінностей не тільки в грошовому, але й кількісному виразі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Бухгалтерський облік із застосуванням комп'ютерних програм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок