Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат українською: Світовий досвід вироблення державної політики щодо формування міжпрофесійної мобільності військовослужбовців

Світовий досвід вироблення державної політики щодо формування міжпрофесійної мобільності військовослужбовців / сторінка 5

Назва:
Світовий досвід вироблення державної політики щодо формування міжпрофесійної мобільності військовослужбовців
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,55 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
І лише 25 % навчання має спеціальне військове спрямування: вивчення зброї, мін, захисних споруд тощо [1].
Угорська Республіка. У зв’язку з переходом до професійного війська угорське суспільство також зіштовхнулося з проблемою суттєвого скорочення армії. У 1995 році в збройних силах Угорщини налічувалося понад 90 тис. військовослужбовців, а на кінець 2006-го їх чисельність складала вже 25 тис. військовиків.
В Угорщині створений центр працевлаштування (у 2005 році його бюджет складав 1 млн. 200 тис доларів США), який надає соціальну допомогу військовим, які були змушені звільнитися достроково. Військовослужбовцям, яким не вистачає вислуги років для того, щоб піти на пенсію, надається можливість безкоштовно перекваліфікуватися та пройти стажування.
Таким чином, міжнародний досвід соціальної адаптації звільнених у запас військовиків засвідчує, що ця проблема є важливою складовою соціально-економічної політики держави. На її вирішення в країнах-членах НАТО та ЄС виділяються значні кошти. Фактично в усіх зарубіжних країнах існують законодавча база та механізми, що гарантують військовослужбовцям отримання професійної підготовки та працевлаштування.


Література:
Алещенко В. І. Євроатлантичні стандарти // Військо України. – 2006. – № 9. – С. 6–9.
Алещенко В. І. Соціальна адаптація звільнених військовослужбовців: стан, проблеми та напрями її удосконалення // Наука і оборона. – 2006. – № 3. – С. 10–15.
Андрюшин О. Сто тисяч доларів військовому пенсіонеру, або про систему соціального захисту у Армії США // Народна армія – 2005. – № 1. – С. 43–45.
Гречанінов В., Іваненко А. З НАТО і без нього // Народна армія – 2006. – № 116. – С. 4–9.
Коніна В. Престижна та професія, що до душі // Урядовий кур’єр – 2007. – № 11. – С. 7–10.
Проблеми професійної та соціальної адаптації офіцерів, звільнених з військової служби у зв’язку зі скороченням Збройних Сил України: Аналітичний звіт за результатами соціологічних досліджень – К., 2004. – 86 с.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Світовий досвід вироблення державної політики щодо формування міжпрофесійної мобільності військовослужбовців

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок