Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Контракт у зовнішньоекономічній діяльності

Загрузка...

Контракт у зовнішньоекономічній діяльності

Назва:
Контракт у зовнішньоекономічній діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,52 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Контракт у зовнішньоекономічній діяльності
Передконтрактна робота щодо підготовки міжнародної угоди з експорту та імпорту.
Визначення і види контрактів.
Зміст контракту купівлі-продажу.
Типові контракти, їх умови.
Базисні умови поставки. «ІНКОТЕРМС-2000».


Передконтрактна робота щодо підготовки міжнародної угоди з експорту та імпорту.
Техніка проведення безпосередніх експортно-імпортних операцій може здійснюватися у декілька етапів:
підготовка до укладення контракту купівлі-продажу;
укладення контракту купівлі-продажу;
виконання контракту купівлі-продажу.
Основне завдання – вибір можливих контрагентів. Він залежить від характеру і предмету угоди, країни укладення і виконання контракту, місткості ринку, кон’юнктури на даному ринку.
Процедура підготовки експортної угоди.
Після визначення можливих контрагентів експортер налагоджує з ними контакти. Способи встановлення контактів:
А) надіслати пропозицію (оферту) безпосередньо одному чи кільком покупцям;
Б) прийняти і підтвердити замовлення покупця;
В) надіслати пропозицію покупцю у відповідь на його запит;
Г) прийняти участь у торгово-промислових виставках або ярмарках;
Д) надіслати потенційному покупцю комерційний лист з інформацією про наміри вступити в переговори стосовно конкретної угоди;
Е) надіслати проформу контракту вже відомому покупцю як результат узгодження умов контракту по телефону, телексу чи факсом;
Є) розмістити рекламні оголошення в засобах інформації, надіслати каталоги, прейскуранти, проспекти з товарами, що пропонуються.
Коли ініціативу участі в переговорах бере на себе продавець, він може надіслати потенційному покупцю пропозицію – оферту.
Оферта – письмова пропозиція продавця, надіслана можливому покупцю, про продаж партії товару на умовах, визначених продавцем. Фірма або особа, що надсилає оферту, називається оферентом.
В міжнародній практиці розрізняють три види оферти:
- тверда;
- вільна;
- перша тверда оферта.
Тверда оферта – це письмова пропозиція на продаж визначеної партії товару, надіслана оферентом одному можливому покупцю. Така оферта має термін дії, який залежить від ситуації на ринку. Протягом цього терміну продавець не може робити пропозиції іншим покупцям.
Вільна оферта – робиться одночасно на одну і ту ж саму партію товару кільком можливим покупцям. Термін дії не встановлюється, вона не зобов’язує оферента своєю пропозицією. По суті, це інформація про ті умови, на яких продавець хоче реалізувати товар.
Перша тверда оферта видається продавцем своєму агенту, який працює на певній території (ринку) на умовах укладеної з ним угоди «про право першої руки». У випадку, якщо його агент не погодиться на пропозицію, то продавець може зробити пропозицію на цьому ринку іншому покупцю, однак лише на тих умовах, на яких робив пропозицію своєму агенту. Якщо «новий» покупець також не погодиться, то продавець може або робити пропозицію третій особі, або змінити пропозицію для свого агента.
Поширеним способом підготовки експортної угоди є вивчення умов замовлення – письмового документу, одержаного від покупця.
Інший спосіб перед контрактної роботи – одержання запиту.
Запит – це документ, що видається стороною, яка зацікавлена у купівлі вказаних у цьому документі товарів (потенційним покупцем); він уточнює умови, що стосуються поставки і адресований майбутньому постачальнику (експортеру) з метою одержання пропозиції.
Участь у торгово-промислових виставках та ярмарках поряд із показом досягнень фірми щодо продукції, яка випускається, має на меті укладення комерційних контрактів. Це, головним чином, угоди за виставленими зразками (моделями, кресленнями, каталогами) з наступною поставкою товару. Це також продаж самих експонатів: машин та обладнання, предметів тривалого користування і деяких видів товарів масового вжитку.
Процедура підготовки імпортної угоди:
Для успішного здійснення імпортної угоди, заснованої на прямих зв’язках з контрагентом, необхідно провести підготовчу роботу і знайти спосіб встановлення контакту з потенційним продавцем-експортером.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Контракт у зовнішньоекономічній діяльності

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок