Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в організації.

Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в організації.

Назва:
Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в організації.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,45 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Контрольна робота
Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в організації.


Зміст.
Сутність, механізм створення та функціонування Інтернет-підприємства. Особливості діяльності менеджера в такій організації
Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності
підприємства
Розробіть схему документообігу в організації, яка би уможливила запровадження складових політики, спрямованої на створення майбутнього, та методики пошуку та прогнозування змін
Список використаної літератури


1. Сутність, механізм створення та функціонування Інтернет-
-підприємства. Особливості діяльності менеджера в такій організації.
У зв'язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій, збільшенням ролі глобальної мережі Інтернет і комплексна автоматизація галузей економіки використання електронної коммерції для підприємств стало важливим не тільки для збереження, але і для розширення позицій на ринку.
Використання Інтернену не тільки актуально, але і просто є необхідним для компаній у сьогоденних умовах. Нижче приведені найбільш важливі причини необхідності використання Інтернет для розвитку бізнесу.
1. Нова еконмічна система:
Розвиток Інтернет створив новий вид економіки, темпи зростання якої настільки колосальні, що вона уже встигла змінити саме традиційне поняття ведення бізнесу.
Сьогодні економіка являє собою систему, що використовує сучасні технології, і її основу складають підприємства, що активно переводять свій бізнес в Інтернет.
Копорації, подібні Amazon.com і Ebay.com успішно домінують у галузях, в яких усього кілька років назад переважали компанії з традиційним типом ведення бізнесу.
Для того, щоб бізнес у інетернет був успішним, не обов'язково бути великою компанією. Підприємства малого і середнього бізнесу мають ті ж шанси на прибутковість, і більш того, відповідно до проведених досліджень, саме такі підприємства стануть рушійною силою електронної комерції.
2. Інтернет як ідеальне середовище для ведення бізнесу:
Якщо у вас є звичайне місце продажу – ваша аудієнція клієнтів усе рівно обмежена. В Інтернеті ж потенційними клієнтами є всі користувачі мережі, важливий лише механізм доведення інформації до них.
3. Створення і підтримка іміджу компанії:
Веб-сайт компанії вже давно не є розкішшю і виконує безліч функцій, серед яких можна виділити наступні:
- Зміцнює позицію і піднімає імідж компанії на ринку;
- Є оперативним інструментом для відділів маркетингу і збуту;
- Створює сприятливий ґрунт для подальшої діяльності й успішної конкуренції.
4. Розширення можливостей для клієнта:
Забезпечення клієнта необхідною йому інформацією – один із ключових факторів успішного ведення бізнесу. Завдяки технології Інтернет підтримка клієнтів може бути більш ефективною й оперативною.
Ваш веб-сайт повинний не тільки містити стандартний набір інформації про підприємство, продукцію або послуги, але і забезпечувати ефективну взаємодію між відділами Вашої компанії, клієнтом і постачальником .
Це у свою чергу підвищить задоволеність споживачів, що у свою чергу приведе до збільшення прибутковості Вашого підприємства
5. Доступність інформації:
Усього кілька років назад компаніям було потрібно як мінімум кілька днів для того, щоб довести до клієнтів інформацію про випуск нової продукції або зміну специфікації. Сьогодні, завдяки Інтернет, Ви маєте можливість донести цю інформацію за кілька годин, опублікувавши її на вітрині свого веб-сайту.
6. Мінімізація витрат:
Нові технології дозволяють зробити повний процес угоди, включаючи: комерційний запит, закупівельний ордер і виставляння рахунку. Спрощення цих бізнес процесів дозволяє компаніям значно скоротити витрати.
Наприклад: процес здійснення угоди за допомогою Інтернет знижує витрати на закупівлю матеріалів на 5-10%, складські витрати на 25- 50%, а адміністративні витрати по закупівлях навіть до 70%.
7. Можливість працювати 24 години на добу:
Найбільша перевага online-бізнесу полягає в тому, що він доступний 24 години на добу з будь-якого місця як для Вас, так і для Ваших клієнтів і продаж здійснюється так само цілодобово .

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в організації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок